« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Messi ve Ronaldo dışında kimi istersen"

Arsenal Yöneticisi Lord Harris, transfer için menajer Arsene Wenger'e açık çek verdi. Kasalarında 200 milyon Sterlin nakit para bulunduğunu söyleyen Harris, Wenger'in Messi ve Ronaldo dışında istediği herhangi bir forveti transfer edebileceğini belirtti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Arsenal, transfer döneminde sadece Chelsea kalecisi Petr Cech'i kadrosuna katmakla yetindi. Taraftarın kadroya yıldız bir forvet daha katılması konusundaki beklenti ise giderek artıyor. Üstelik takımın yöneticilerinden Lord Harris’e bakılacak olursa Menajer Wenger, Messi ve Ronaldo dışında istediği her oyuncuyu transfer etme imkanına sahip.

Kulübün son derece sağlıklı bir maddi yapısı olduğunu ifade eden Harris, bankada 200 milyon Sterlin nakit paralarının bulunduğunu açıkladı. Transfer kararının Wenger'e ait olduğunu söyleyen Harris; "Menajerimizden talep gelmesi halinde yıldız bir forvet için 100 milyon Sterlin ödeyecek gücümüz var" dedi.

Wenger'in yeni bir forvet aradığını doğrulayan Harris, ilgilendikleri oyuncuların kim olduğu hakkında ise bilgi vermedi.

Arsenal'in adı son dönemde Karim Benzema ve Gonzalo Higuain gibi oyuncularla anılıyor. (NTVSpor)


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler