« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Messi paylaştı, 1 milyon kişi beğendi

Barcelonalı Messi, takım arkadaşı Luis Suarez'in hediye ettiği pijamayla çektirdiği fotoğrafı Instagram'a koyunca sosyal medya sallandı. Fotoğrafı tam 1 milyon kişi beğendi.

Koray DURKAL
SON GÜNCELLEME

FC Barcelona'nın yıldızı Lionel Messi, Instagram hesabından ilginç bir paylaşımda bulundu.

Arjantinli yıldız sakatlığı nedeniyle evinde dinlenmeye devam ederken kendisine destek olanları da unutmuyor.

Son olarak takım arkadaşı Luis Suarez'in hediye olarak gönderdiği pijama takımıyla poz veren Messi'nin bu karesi tam 1 milyon kişi tarafından beğenildi.

Messi, Pamuk Prenses'in cücelerinden birinin resmi olduğu pijamayla ilgili olarak, "Teşekkür ederim dostum Luis Suarez. Neden "huysuz yüz" olduğunu anlayamadım" ifadelerini kullandı.

Messi paylaştı, 1 milyon kişi beğendi
FACEBOOK'TA 80.7 MİLYON TAKİPÇİSİ VAR
Lionel Messi'nin Instagram'da 26.4 milyon, Facebook'ta 80.7 milyon takipçisi bulunuyor. Arjantinli futbol yıldızının en sıradan paylaşımı bile Instagram'da 70-80 bin beğeni alıyor.

Her ne kadar Messi bugüne kadar o yola başvurmamış olsa da, sosyal medyadan binlerce hatta yüzbinlerce dolar para kazanan çok sayıda ünlü bulunuyor.

Messi paylaştı, 1 milyon kişi beğendi
RONALDO'NUN HER TWEETİ 1 MİLYON TL
Sosyal medya üzerine araştırmalar yapan şirketlerin araştırmalarına göre dünyada tweetleri en değerli sporcu; Lionel Messi'nin yeşil sahalardaki en büyük rakibi Cristiano Ronaldo.

Twitter'da 38 milyon, Facebook'ta 100 milyon, Instagram'da 29 milyondan fazla takipçisi bulunan Portekizli futbolcunun attığı her tweetin değeri 325 bin dolar. Yani 1 milyon 70 bin lira.

Cristiano Ronaldo'yu, 140 bin ABD doları ile NBA yıldızı LeBron James takip ediyor. ABD'li basketbolcunun 23.2 milyon Twitter takipçisi bulunuyor.

TWEETLERİ EN DEĞERLİ 5 SPORCU
1. Cristiano Ronaldo 382 bin dolar
2. Kevin Durant 66 bin dolar
3. Kobe Bryant 42 bin dolar
4. Floyd Mayweather 35 bin dolar
5. Dwight Howard 34 bin dolar

Messi paylaştı, 1 milyon kişi beğendi
KIM KARDASHIAN HER TWEET İÇİN 10 BİN DOLAR ALIYOR
Gösteri dünyasında ise bu işi gerçekten yapıp para kazanan çok sayıda ünlü isim bulunuyor.

Örneğin, Kim Kardashian attığı her tweet için 10 bin dolar alıyor. Oyuncu Ashley Benson 5 bin 200 dolar, eski boksör Mike Tyson 3 bin 250 dolar, oyuncu Lindsay Lohan da 3 bin dolar karşılığında tweet atıyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler