İSTANBUL HABERLERİ

Mesleki Rehberlik ve Kariyer Günleri başladı

AA / Emin İleri
24.02.2016 - 14:49Son Güncelleme :
Mesleki Rehberlik ve Kariyer Günleri başladı
AA / Emin İleri

İSTANBUL (AA) - Küçükçekmece Kaymakamlığı, Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen "3. Mesleki Rehberlik ve Kariyer Günleri" etkinliği başladı.

Küçükçekmece Nikah Sarayında, öğrencilere lise ve üniversiteleri tanıtmak amacıyla düzenlenen programa, Kaymakamı Harun Kaya, Belediye Başkanı Temel Karadeniz, Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz ile öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Kaymakam Harun Kaya etkinlikte, öğrencilerin gelecekleri için sağlam şekilde çalışması gerektiğini söyledi.

Belediye Başkanı Temel Karadeniz de programa katılımın her yıl arttığını belirtti.
Programın öğrenciler için faydalı olduğuna inandığını ifade eden Karadeniz, "Bu sebeple okulları ve üniversiteleri tanıyabilmesi için her yıl Kaymakamlığımız ile böyle bir etkinlik düzenliyoruz" diye konuştu.


Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Mesleki Rehberlik ve Kariyer Günleri başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 14 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mesleki Rehberlik ve Kariyer Günleri başladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı