« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mersin'in tek hedefi galibiyet

Beko Basketbol Ligi'nde Antalya Büyükşehir Belediyesi ile karşılaşacak Mersin Büyükşehir Belediyesi, galibiyeti hedefliyor.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Antrenör Ercüment Sunter, zor bir ödenmeden geçtiklerini ve bu süreçte sahalarında maç kaybetmek istemediklerini söyledi.

Hücumda yaşadıkları sıkıntıyı ABD'li Anthony Grundy'i transfer ederek çözüme kavuşturmaya çalıştıklarını belirten Sunter, “Deplasmanda skor çıkaramıyorduk. Yeni oyuncumuzun aramıza katılmasıyla artık bu konuda rahatlayacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Göreve geldikten sonra iki galibiyete ulaşarak “nefes aldıklarını” ifade eden Sunter, şunları kaydetti:
“Ardından Fenerbahçe Ülker, Beşiktaş Cola Turka ve Olin Edirne maçlarından birinde galibiyet hedefliyorduk. Ama olmadı. Hedef maçlarımız bu haftadan itibaren başlıyor. 8'i içerde 11 maç var hedefimizde ve bunların hepsini kazanacağımıza inanıyorum. Özellikle sahamızdaki maçları kaybetmek istemiyoruz.”

Takımdaki eksikliklerin her geçen gün giderildiğine işaret eden Sunter, yarın yapacakları Antalya Büyükşehir Belediyesi maçını taraftarın da desteği ile kazanarak çıkışa geçmek istediklerini sözlerine ekledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.