« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mersin İY'den transfer atağı

Spor Toto Süper Lig'e yükselen Mersin İdmanyurdu'nun Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, transfer çalışmaları kapsamında şu anda 10 futbolcu ile temas halinde olduklarını bildirdi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sağlam, kulübün resmi internet sitesinde yer alan haberde, transferlerin önemine işaret ederek, bu yöndeki çalışmalara titizlikle devam ettiklerini belirtti.

İmkanlar ölçüsünde en iyi kadroyu kurmaya çalıştıklarına dikkati çeken Sağlam, “Şu anda 10 futbolcu ile temas halindeyiz, haftaya isimler netleşecek. İmkanlarımız ölçüsünde en iyi kadroyu kuracağız. Mevcut takımın yarısı kalacak. Eksik yerlerimize takviyeler yaparak lige iyi bir giriş yapmak istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Ligdeki her karşılaşmada taraftarların çok ciddi desteğinin bulunduğuna işaret eden Sağlam, şunları kaydetti:
“Mersin'de hayatımda gördüğüm en ateşli ve takımına tutkulu taraftarı gördüm. Her hafta bizlere pankartlarla sürprizler yaptılar. Hatta yenildiğimiz Erciyes ve Altay maçlarından sonra bile yanımıza gelip, 'bu sezon çıkmasanız bile bizi heyecanlandırdınız' deyip, bizleri motive ettiler. Onların bu başarıdaki payı tartışılmaz. Bundan sonrada bizleri yalnız bırakmayacaklarına eminim.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler