Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mersin İY'dan futbolculara hediye

Mersin İdmanyurdu Kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, göreve geldikleri günden bu yana verdikleri sözlerin hiçbirini unutmadıklarına belirterek "Süper Lig'e çıkarsak futbolcularımıza Mercedes marka otomobil vereceğimizi söylemiştik. Şimdi sözümüzü tutuyoruz. Teknik heyetimizin sunduğu rapor doğrultusunda daha önce verdiğimiz otomobil hediyelerini hak eden 10 futbolcu belirledik" dedi.

MUSTAFA İNSAN - MERSİN / DHA
SON GÜNCELLEME

Futbolcularını hırslandırmak için Süper Lig'e çıkmaları halinde otomobil hediye edeceklerini söyleyen Kahramanlı, "Teknik heyetimizin sunduğu rapor doğrultusunda daha önce verdiğimiz otomobil hediyelerini hak eden futbolcular belirlendi. Önümüzdeki hafta düzenleyeceğimiz törende 10 arkadaşımıza Mercedes'lerini vereceğiz. Araçları vereceğimiz törene Devlet Bakanı Zafer Çağlayan da katılacak. Bakanımızın kulübe çok önemli katkıları oldu. Bu yüzden kendilerine minnettarız" dedi.

Süper Lig'de kalıcı olabilmek adına güçlü bir kadro oluşturulması gerektiğini belirten Kahramanlı, bu kapsamda transfer arayışlarına şimdiden başladıklarını vurguladı.

İç ve dış transferlerde görüşmelerin sürdüğünü anlatan Kahramanlı, şunları kaydetti: "Dış transferde öyle isimleri kadromuza dahil edeceğiz ki adeta ligin korkulu rüyası haline geleceğiz. Önceden ligdeki 4 büyüğün arasında yer alan takımımızı, eski görkemli günlerine yeniden kavuşturacağız. Bu amaç doğrultusunda Polonya, Arjantin ve Brezilya'daki kulüplerle temas halindeyiz. Brezilya'da Fenerbahçe'de forma giyen ve futbol dünyasının yakından tanıdığı Alex gibi yetenekli sporcular arıyoruz."

 


Bunları da Beğenebilirsiniz