MERSİN HABERLERİ

Mersin GİAD Başkanı İzol: "Aky Technology, Mersin’in Gelişimine Katkı Sunacak"

IHA
16.10.2015 - 11:44Son Güncelleme :

MERSİN GİAD BAŞKANI MEHMET İZOL, AKY TECHNOLOGY FABRİKASI'NIN, MERSİN'İN GELİŞİMİNE KATKI SUNACAĞINI SÖYLEDİ.

IHA

Mersin GİAD Başkanı Mehmet İzol, Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde tarımsal makine üretimi sektöründe faaliyete giren AKY Technology Fabrikası’nın, Mersin’e istihdam ve katma değer anlamında büyük katkıları olacağını belirterek, "Üyemiz Gökmen Akyürek’i bu yatırımından dolayı tebrik ediyoruz" dedi.
Aynı zamanda Mersin GİAD üyesi olan AKY Technology Yönetim Kurulu Başkanı Gökmen Akyürek’in kısa süre içerisinde büyük bir başarının altına imza attığını ifade eden İzol, "Dünyanın dört bir yanına ihracat gerçekleştiren, sağladığı istihdam ve ödediği vergiler ile kent ekonomisine katkıda bulunan AKY Technology’nin kısa süre içerisinde yakaladığı bu başarı genç girişimcilere örnek olabilecek bir azmin sonucudur" diye konuştu.
Mersin GİAD olarak yönetim kurulu üyeleri ile birlikte fabrikanın açılışına katılan İzol, "Bugün burada açılan fabrikayı, sadece bir işletme olarak değerlendirmek iş dünyasının emeklerine saygısızlık olur. 5 yıl önce yapımına başlanan ve 5 yıl içerisinde Mersin’in en önemli yatırımlarının buluşma noktası haline gelen Mersin OSB 2. bölgede faaliyet gösteren firmaların büyük bir çoğunluğunda Mersin GİAD üyelerimiz bulunmakta. Biz burada verilen emekleri, alın terini en iyi bilen derneklerden biriyiz. Bu başarıların önümüzdeki yıllarda artarak devam edeceği ve Mersin’in gelişimine büyük katkı sunacağı görüşündeyiz. Yönetim kurulum ve şahsım adına AKY Technology’nin en başından en sonuna kadar tüm çalışanlarını emeklerinden dolayı tebrik ediyor, üyemiz Gökmen Akyürek’e başarılarının devamını diliyorum" ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Mersin GİAD Başkanı İzol: "Aky Technology, Mersin’in Gelişimine Katkı Sunacak" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Ekim 2015 tarihinde saat 11 44’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mersin GİAD Başkanı İzol: "Aky Technology, Mersin’in Gelişimine Katkı Sunacak" haberi güncellenecektir.

  İSTANBUL NAMAZ VAKİTLERİ
  16 Ekim 2017, Pazartesi
  • İmsak
   05:28
  • Guneş
   07:09
  • Öğle
   13:01
  • İkindi
   16:05
  • Akşam
   18:31
  • Yatsı
   19:59
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı