« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mersin B.B. hazırlıklarını sürdürüyor

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde, Galatasaray ile karşılaşacak Mersin Büyükşehir Belediyesi, hazırlıklarını sürdürüyor.

A.A
SON GÜNCELLEME
Antrenör Ceyhun Yıldızoğlu, kulübün internet sitesindeki açıklamasında, Galatasaray ile yapacakları maçın lig sıralaması açısından önem taşıdığını belirtti.

Ligi en az kayıpla, en iyi yerde tamamlamak istediklerini ifade eden Yıldızoğlu, şunları kaydetti:

“Galatasaray maçı ligde verilecek tatil öncesi eksikliklerimizi görebilmek açısından iyi bir test olacak. Rakibimizin silahlarını ve onları durdurma yöntemlerini biliyoruz. Bugüne kadar yaptığımız maçlarda, oyunun kaderini defans ve ofans kurgusuyla tayin ettik. Galatasaray maçındaki sonucu da, göstereceğimiz performans belirleyecek. Bu konuda oyuncularıma güveniyorum. Çünkü, hatalarının farkındalar ve bunları düzeltmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Top kayıpları ve ribaund konusunda sıkıntılar yaşıyoruz. Bunları minimize edip, Galatasaray karşısında galibiyete ulaşarak tatile mutlu şekilde girmek istiyoruz.”

Yıldızoğlu, sahada en etkili güçlerinin taraftar desteği olduğunu, bu karşılaşmada da sporseverleri yanlarında görmek istediklerini kaydetti.

Bunları da Beğenebilirsiniz