DENİZLİ HABERLERİ

Merkezefendi Belediyesi’nden Kan Bağışı

IHA
29.10.2015 - 13:18Son Güncelleme :

MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ PERSONELİ KAN BAĞIŞI YAPTI

IHA

Merkezefendi Belediyesi, Kızılay işbirliğinde kan bağışı kampanyası düzenledi. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun öncülük ettiği kan bağışına belediye personeli yoğun ilgi gösterdi.
Merkezefendi Belediyesi örnek bir davranışa imza attı. Kızılay işbirliğinde kan bağışı kampanyası düzenlendi. Belediye binasının bahçesinde kurulan çadırda belediye personeli, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun öncülüğünde kan bağışında bulundu. Gün boyunca devam eden kan bağışına belediye personeli yoğun ilgi gösterdi. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Kan acil ihtiyaç değil, sürekli ihtiyaçtır. Bizde Merkezefendi Belediyesi olarak toplumumuzda oluşan kan ihtiyacını gidermek adınapersonelimizle her yıl Kızılay’a kan bağışında bulunuyoruz. Kan bağışında bulunmak önemli bir vatandaşlık görevidir. İlgi gösteren personelimize de teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Merkezefendi Belediyesi’nden Kan Bağışı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 13 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Merkezefendi Belediyesi’nden Kan Bağışı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı