Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Merhaba Samandıra

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Kulübü'nün yeni tesislerinde ilk antrenman dün yapıldı. Tesisleri tanıtan Başkan Aziz Yıldırım, yeniden adaylık sinyali verdi.

<ı>Büyük ilgi vardı

Fenerbahçeli futbolcular, inşaatı devam eden Samandıra Tesisleri'nde ilk antrenmanı dün yaptı. Başkan Aziz Yıldırım ve çok sayıda basın mensubunun takip ettiği antrenmanı kalabalık bir taraftar grubu da izledi. İki ayrı çim sahanın yer aldığı Samandıra Tesisleri, bir ay içinde tam olarak hizmete girecek.

<ı>Yıldırım'dan sinyal

Yeniden aday olacağının sinyalini veren Başkan Aziz Yıldırım misafirleri ile yakından ilgilenerek tesisleri gezdirdi ve yapılan işlerle ilgili bilgi verdi. Yıldırım, takımın bundan böyle Samandıra'ya taşınacağını ve futbolcuların yeni yapılan tesislerde eşleri ile birlikte kampa girebileceğini söyledi.

Ve ilk idman

Kocaelispor maçıınn hazırlıklarını dün Samandıra'da sürdüren Fenerbahçe'nin akşam idmanında futbolcuların oldukça hırslı ve istekli olduğu gözlendi. Oulare ve Moldovan'ın katılmadığı antrenmanda teknik direktör Turhan Sofuoğlu daha çok kondisyona yönelik çalışma yaptırdı.


Bunları da Beğenebilirsiniz