Gündem Haberleri

  Akşener'i Trabzon'da böyle karşıladılar! Dikkat çeken 'Atatürk' detayı

  Osman ŞİŞKO/TRABZON (DHA)
  02.12.2017 - 11:17 | Son Güncelleme:

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Artvin'deki programına katılmak üzere geldiği Trabzon Havalimanı'nda çok sayıda kişi tarafından meşale yakılarak karşılandı. Akşener, Artvin'e karayoluyla geçerken bindiği SUV araçtaki 'Atatürk' çıkartması dikkat çekti.

  Artvin'deki bir dizi programa katılmak üzere bu sabah Ankara'dan Trabzon'a gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Trabzon Havalimanı’nda partililerce coşkuyla karşılandı.

  Akşeneri Trabzonda böyle karşıladılar Dikkat çeken Atatürk detayıİYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın da hazır bulunduğu karşılamada VIP Salonu önünde bekleyen bir grup genç de meşale yakarak Akşener'e sevgi gösterisinde bulundu.

  Akşeneri Trabzonda böyle karşıladılar Dikkat çeken Atatürk detayıKarşılamada ''Karadeniz'in gelini Trabzon'a hoş geldin'' yazılı pankartın yer alması dikkat çekti. Burada bir süre partili kurmaylarıyla görüşen Akşener vatandaşları da selamladı.

  Akşeneri Trabzonda böyle karşıladılar Dikkat çeken Atatürk detayıAkşener daha sonra araç konvoyuyla Artvin'e hareket etti.

   Akşeneri Trabzonda böyle karşıladılar Dikkat çeken Atatürk detayıAKŞENER’İN KONVOYUNDA KAZA: 1 YARALI

  Akşener’in Trabzon’dan Artvin’e ilerleyen konvoyu, Rize’nin Fındıklı İlçesi Kıyıcık Tüneli’nden geçerken, partililer ve gazetecilerin bulunduğu 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi. Kazada, yerel gazeteci Sami Özçelik yaralandı, araçlarda hasar oluştu.

  Akşeneri Trabzonda böyle karşıladılar Dikkat çeken Atatürk detayı

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı