Astroloji Haberleri

  Meraklısına tamamı ücretsiz astroloji servisi!

  Hürriyet Haber
  17.10.2007 - 10:35 | Son Güncelleme:

  Türk astroloji siteleri arasında ekolay.net Astroloji; tamamı ücretsiz Tarot, Aylık, haftalık, aylık burç yorumları, aşıklara özel analiz ve açılımlar,yıldız haritası raporları, çocuğunun geleceğini merak edenlere özel açılımlarla çok sayıda kehanet türünü; astrolojiyle ilgilenen internet kullanıcılarına ücretsiz açtı.

  Ünlü astrolog Niobe'nin burç yorumları, ilişki ve rüya analizi yaptığı sitede astrolojiyle ilgili birbirinden değişik soruya da yanıt bulmanız mümkün.

  Bu sitenin farkı Tarot bakmayı bilmeyen ve öğrenmek isteyenleri de dikkate almış olması. Ekolay.net astroloji tarot falları açılırken en çok sorulan soruları sizin için sınıflandırmış; yanıt almak istediğiniz soruya özel açılımlara ücretsiz  olarak bu sitede ulaşabilirsiniz.

  İşte en çok sorulanlar:

  İlişkim Ne durumda? İstediğim Gerçekleşecek mi? Geçmişim, Bugünüm, Geleceğim arasında nasıl bir bağ kurulacak? Hayat Bana Neler Getirecek? Bu Hafta Neler Olacak? Bu Yıl Neler Olacak? gibi özel sorulara yönelik kategorik açılımlarla Tarot falını ücretsiz olarak  açabilirsiniz.  25 farklı destede; 26 ayrı açılımı deneme şansınız var. Türkiye'de tamamı ücretsiz bu ekolay.net 'in astroloji servisi meraklısına eğlenirken öğreneceği bir gizem havuzu yaratmış.

  Özel analizler

  Tarot'un yanısıra bir başka kehanet yöntemi olan Numeroloji ile  doğduğunuz günden, yaşınıza kadar pek çok veriyle hayatınıza dair bazı ipuçlarını da bulmanız mümkün.

  Karma sayınız, el falınız, burcunuzun diğer kültürlerdeki yorumu, partnerinizin burca göre karakter özellikleri gibi fazlasıyla detayla hem eğlenecek hem de öğreneceksiniz.

  ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN....

   

  Etiketler:

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı