Teknoloji Haberleri

  Merakla beklenen Unravel 9 Şubat'ta geliyor

  LEVEL
  21.01.2016 - 07:08 | Son Güncelleme:

  Haziran ayındaki E3'te tanıtılan onca yüksek bütçeli oyun arasında bile kendisini göstermeyi başaran sevimli puzzle/platform oyunu Unravel'ın çıkış tarihi oldukça yakın denilebilir. Üstelik ilk başlarda sadece PS4 ve Xbox One'a özel olacağı açıklanan oyun PC için de hazırlanıyor.

  Tamamen özgün bir oyun olan Unravel, şaşırtıcı derecede güzel gözüken, elle çizilmiş izlenimi veren grafikleri, yaratıcı hikayesi ve sadeliği ile 2016'nın en fazla konuşulacak oyunlarından biri olacak gibi. Fizik tabanlı bulmaca platformundaki oyunun ana karakteri kırmızı iplikten oluşan Yarny. Kahramanımız Yarny, Kuzey İskandinavya’da bir yolculuğa çıkıyor, yolculuk esnasında ise Yarny’nin ipliğini kullanarak karşımıza çıkan irili ufaklı engelleri aşıyoruz.

  Merakla beklenen Unravel 9 Şubatta geliyor

  Yol boyunca Yarny, bir aşk hikayesinin düğümlerini de teker teker açıyor ve bizi oyundaki her şeyi birbirine bağlayan özgün bir hikayeye ortak ediyor. Karakterimiz ilerledikçe, üzerindeki iplikler oyunun başı ile sonunu birbirine bağlıyor ve bulmacaları çözüp ilerlemeye çalışıyoruz.

  Merakla beklenen Unravel 9 Şubatta geliyor

  Genel anlamda tarz olarak Limbo'yu hatırlattığı, sanatsal tasarım açısından ise ondan çok daha renkli ve keyifli bir yapısı olduğu söylenebilir. Aynı zamanda OriginAccess'a üyeyseniz, oyunu herkesten önce, 4 Şubat'ta deneyim edebileceksiniz.

  Aşağıda oyunun bulmaca çözme sistemini anlatan videoyu izleyebilirsiniz.

  Etiketler: level
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı