Teknoloji Haberleri

  Merakla beklenen korku oyunundan ilk video

  Hürriyet Haber
  27.04.2016 - 07:05 | Son Güncelleme:

  Büyük beğeni toplayan ilk oyunun ardından Outlast 2 yaz aylarında PC, PS4 ve Xbox One için hazır olacak.

  Çok ciddi oranda korku öğeleri barındıran bir psikolojik gerilim olan Outlast aynı zamanda PlayStation Plus sa Playstation 4 için verilen ilk bedava oyunlarından biriydi ve bu sayede daha geniş kitlelere de ulaşmıştı. Yapımcı Red Barrells Outlast 2'nin hemen her açıdan ilk oyunun sınırlarını zorlayacak bir yapım olacağını belirtmekte. 

  Yapımcı Red Barrells, Outlast 2’nin hemen her açıdan ilk oyunun sınırlarını zorlayacak bir yapım olacağını belirtmekte. Twitter üzerinden kullanıcı sorularına verilen yanıtlara bakarsak, bu defa bir akıl hastanesinde geçmeyecek ve eskisine nazaran çok daha fazla "gizliliğe" önem verecek.

  Merakla beklenen korku oyunundan ilk video

  İlk oyununda bizi akıl hastanesinde koşuşturan Outlast, yeni oyununda bizi açık alanda mısırların arasında koşuşturacak gibi gözüküyor. Ayrıca bakış açısının daha gerçekçi olduğunu görüyoruz. Yayımlanan videoyu izlerken bile gerilime kapılmamak elde değil.

  Firmanın kurucularından Phillipe Morin de, Outlast 2'nin oyuncuların inancını test edeceğini ve oyuncuları, delirmek dışında hiç bir şey yapamayacağınız yerlere iteceğini belirtti.  LEVEL tarafından hazırlanmıştır.

  Etiketler: oyun , level
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı