Gündem Haberleri

  Mendilci kızın korkunç gecesi

  Fatma Hatun ALAGÖZ- Nail KAHRAMAN- Mehmet CANTÖZÜN
  03.01.2002 - 02:05 | Son Güncelleme:

  45 yaşlarındaki sapık ‘‘Elbise alacağım’’ diyerek kandırdığı 9 yaşındaki mendilci kıza sabaha kadar tecavüz etti. Küçük kız hastaneye kaldırılırken polis sapık operasyonu başlattı.

  Yalova'da kaçırıldıktan sonra Bursa'da bir otelde kanlar içinde bulunan 9 yaşındaki F.B.'ye tecavüz eden sapığın, minik kızı elbise vaadiyle kandırdığı saptandı. F.B. boşanmış bir ailenin çocuğu. Anne Resmigül Tatlı ile babası Hacısevdi B.'nin ayrılmasından sonra F.B. ve 13 yaşındaki ağabeyi ayrı düştü. F.B. başkasıyla evlenip 2 çocuğu daha olan annesinin, ağabeyi ise babasının yanında kalmaya başladı. Okula gönderilmeyen F.B., geçen pazartesi günü, ilköğretim öğrencisi olan ve tatilde ayakkabı boyacılığı yapan ağabeyinin yanına giderek, mendil satmaya başladı.

  Babanın yanında çalıştım

  Yılbaşı günü iki kardeşin yanına yaklaşan 45 yaşlarında, kıvırcık saçlı, kalın kaşlı bir kişi, ‘‘Çocuklar ben babanızın yanında uzun süre çalıştım. Bana iş verdi, ekmek verdi. Sizi yılbaşında sevindirmek istiyorum. Gelin size giysi alayım’’ dedi. Bu sözler üzerine F.B. ile ağabeyi, bu kişiyle birlikte Pirinççioğlu Pasajı'na gitti. Ö.B.'ye pantolon alan sapık, bedeni büyük gelen giysiyi düzelttirmek bahanesiyle terziye götürdü. Sapık, Ö.B.'yi ‘‘Sen pantolonu bekle, biz kardeşine de elbise alalım’’ diyerek kızı alıp çıktı. Bıçak zoruyla F.B.'yi otobüse bindiren sapık Bursa'ya getirdi.

  Döve döve tecavüz etti

  Gazcılar semtindeki Özkan Otel'e gelen gözü dönmüş sapık, resepsiyona, 15 gün önce Yalova'da kaybolan Cemil İnci'ye ait buluntu sürücü belgesini verdi. Sapık, ‘‘Kızımla birlikte kalacağım. Sabah erken çıkacağız’’ diyerek oda kiraladı. Sabaha kadar döve döve F.B.'ye tecavüz eden sapık, yeni yılın ilk sabahı lobiye indi. Otel ücretini ödeyen sapık ‘‘Ben çorba içmeye gidiyorum. Kızım uyuyor. Gelince gideceğiz’’ dedi, ancak bir daha dönmedi. Sapığın geri dönmemesi üzerine otel görevlileri şüphelenerek üçüncü kattaki 302 numaralı odaya gittiklerinde gözlerine inanamadılar. Kanlar içerisindeki F.B., yatakta bitkin halde bulundu. Alarma geçen polis Yalova'da oturduğu sanılan sapık her yerde aranırken, F.B. polisin gösterdiği sabıkalı fotoğraflarından sapığı teşhis edemedi.

  O daha çok küçük

  Sapığın tecavüzüne uğrayan küçük F.B. Zübeyde Hanım Doğumevi'ne kaldırıldı. Tecavüze uğradığı ve vajinasının yırtıldığı belirlenen kız, ameliyat edildi. Kızının eve gelmemesi sonucu pazartesi akşamı Yalova Cumhuriyet Savcılığı'na başvuran Resmigül Tatlı (31) ertesi gün kızının tecavüze uğradığını öğrendi. Anne Tatlı, ‘‘Kızımı bu duruma düşüren sapığın yakalanmasını istiyorum. O daha çok küçük. Diğer çocuklar kurban olmasın’’ diyerek tepkisini dile getirdi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı