İZMİR HABERLERİ

Menderes’te Doğa Yürüyüşleri Başladı

IHA
31.10.2015 - 12:07Son Güncelleme :

MENDERES BELEDİYESİ TARAFINDAN, İLÇENİN DOĞAL GÜZELLİKLERİNİ KEŞFETMEYE YÖNELİK DÜZENLENEN DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ EFEMÇUKURU YÜRÜYÜŞÜYLE BAŞLADI.

IHA

Menderes Belediyesi tarafından, ilçenin doğal güzelliklerini keşfetmeye yönelik düzenlenen doğa yürüyüşleri Efemçukuru yürüyüşüyle başladı.
Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Pazar günleri doğa yürüyüşleri başlattı. Etkinlik kapsamında doğal güzelliklerin keşfedilmesini de amaçlayan gezilerin ilki Efemçukuru’na düzenlendi. Toplam 7 kilometrelik parkur Efemçukuru maden mevkiinden başladı. Kavacık Mahallesinde mola verilmesinin ardından devam eden yürüyüş varış noktasında son buldu.
Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, Menderes ilçesinin doğal güzelliğiyle farklı bir zenginliği içerisinde barındırdığını ifade ederek, "Doğa yürüyüşlerimizin ilkini Efemçukuru’na gerçekleştirdik. İlçemiz doğal güzelliğiyle farklı bir zenginliği de içerisinde barındırıyor. Tarihiyle, mavisi ve yeşiliyle ayrı bir özelliğe sahip Menderes. Bu güzellikleri yerinde görmek ve spor yapmak adına doğa yürüyüşlerimizi gerçekleştiriyoruz. Pazar günleri düzenlediğimiz yürüyüşlerimize herkesi bekliyoruz. Gelin Menderes’in güzelliklerini spor yaparak keşfedin" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Menderes’te Doğa Yürüyüşleri Başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 12 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Menderes’te Doğa Yürüyüşleri Başladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı