GeriFutbol Menajeri rest çekti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Menajeri rest çekti

Menajeri rest çekti
refid:19625457 ilişkili resim dosyası

Beşiktaş'ın en formda isimlerinden olan Tomas Sivok'un siyah beyazlı yönetimle sözleşme yenileyip, yenilemeyeceği konusu gündemdeki yerini korurken, Çek savunma oyuncusunun menajeri Jiri Miler bu konuda çarpıcı açıklamalar yaptı.

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Miler, "Tomas Sivok, Beşiktaş'ın en iyi oyuncusudur. Bana göre Türkiye Ligi'nin en iyi defans oyuncusudur. Aynı zamanda Çek Cumhuriyeti'nin de en iyi defans oyuncusudur.  Geçtiğimiz aralık ayında benim ortağım Beşiktaş başkanıyla Sivok'un sözleşmesini uzatmak adına görüştü. Beşiktaş'ın sözleşme uzutmak için verdiği teklif hiç bir şekilde Sivok gibi üst düzey bir defans oyuncusunun kabul edebileceği nitelikte değildi. Kötü bir öneriydi" dedi.
 
BEŞİKTAŞ'I ÇOK SEVİYOR; AMA YÖNETİMİN SÖZLEŞME UZATMAK KONUSUNDAKİ YAKLAŞIMI İYİ DEĞİLDİ
 
Miler, "Tomas'a önerilen ücret gerçekten çok kötüydü; ancak Tomas, Beşiktaş'ta çok mutlu, taraftarları çok seviyor. İstanbul'da yaşamaya bayılıyor. Ancak son yaptığımız görüşmede Beşiktaş, Sivok'a karşı iyi bir yaklaşım göstermedi" diye konuştu.
 
AVRUPA'DAN PEK ÇOK TEKLİF VAR; BEŞİKTAŞ BU AY İÇERİSİNDE TATMİN EDİCİ TEKLİF VERMEZSE BU KULÜPLERLE GÖRÜŞMELERE BAŞLAYACAĞIZ
 
Sivok'un Avrupa'dan pek çok teklif aldığını dile getiren Jiri Miler, "Sivok, şu anda Avrupa'nın aklınıza gelebilecek en iyi liglerinden teklif alıyor. Örneğin Almanya, İspanya, İngiltere... pek çok teklif var. İsmini veremeyeceğim bu kulüplerin hepsi Sivok'u transfer etmek istiyor; ama o şu anda sadece Beşiktaş'ı düşünüyor. Beşiktaşlı yetkililer, Aralık'ta yaptığımız görüşmede, Ocak ayı için bize randevu verdi. Eğer Beşiktaş, bu ay içerisinde bizimle görüşmezse, ve yeni kontrat için tatmin edici bir ücret vermezse, biz Sivok'a talip olan diğer takımlarla konuşacağız" dedi.
 
TAKIMDAKİ TÜM FUTBOLCULARIN KONTRATI SİVOK'UNKİNDEN DAHA İYİ; SİVOK 1.5 MİLYON EURO İSTİYOR
 
Beşiktaş bizimle konuşmak zorunda. Biz olağanüstü şartlar öne sürmüyoruz. Ancak Aralık'ta bize sundukları teklif gerçekten korkunçtu. Sivok, 2 milyon, 5 milyon euro istemedi. Sadece daha iyi bir kontrat istedi. Beşiktaş'ta her oyuncunun kontratı Sivok'tan daha iyi; Sivok çok az bir paraya Beşiktaş'ta oynuyor; buna rağmen bize yeni sözleşme için önerilen teklif korkunç.  Sivok, yeni sözleşme için 1.5 milyon avro istiyor" ifadelerini kullandı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle