« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Menajeri de para istedi

Bursaspor'da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın kadroda görmek istediği Bobo için, kulübü Cruzeiro'nun yanı sıra menajerinin 750 bin Euro para istediği öğrenildi.

Emre KOŞAK/BURSA,(DHA)
SON GÜNCELLEME

Bursaspor'da transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın eksik gördüğü mevkilere alınacak futbolcularla görüşmelerin sürdüğü ifade edildi. Bobo, Serdar Özkan, Hakan Aslantaş ve bazı alternatif isimler ile temas halinde olan yeşil beyazlı kulübün, öncelikle Bobo transferini çözüme kavuşturmak için çaba gösterdiği belirtildi. Menajer Juan Figer'in yeşil beyazlı kulüpten imza parası adı altında 750 bin Euro talep ettiği, yönetimin de bu teklife olumsuz yanıt verdiği öğrenildi. Bu gelişme üzerine Bursaspor kulübünün Bobo'dan bu parayı kendisinin ödemesi istediği öğrenildi.

SERDAR VE HAKAN'A SON TEKLİFLER YAPILDI

Öte yandan, gündemde olan Serdar Özkan ve Hakan Aslantaş'a da son tekliflerini ileten Bursaspor Kulübü her iki futbolcunun önerilen ücretleri kabul etmesini bekliyor. Serdar ve Hakan'ın transferlerinde olumlu yol alınırsa iki futbolcunun da önümüzdeki hafta Bursa'ya gelmesi bekleniyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz