MALATYA HABERLERİ

Memur -Sen "Öncü Medeniyet, Güçlü Sendika, Büyük Türkiye, Hedef 1 Milyon Üye" Toplantısını Yaptı

IHA
07.10.2015 - 10:38Son Güncelleme :

MEMUR SEN GÜÇLÜ SENDİKA BÜYÜK TÜRKİYE HEDEF 1 MİLYON ÜYE TOPLANTISI

IHA

Memursen, “Öncü Medeniyet, Güçlü Sendika, Büyük Türkiye, Hedef 1 Milyon Üye” sloganıyla düzenlediği ilk toplantısını Malatya’da yaptı.
Yapılan toplantıya, MEMUR-SEN Genel Başkanı Ali Yalçın,AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık, Taha Özhan AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ve çok sayıda sendika üyesi katıldı. Toplantının açılış konuşmasını Memur- Sen Malatya Şube Başkanı Kerem Yıldırım yaptı. Yıldırım “Malatya’mızda MEMUR SEN bağlı 11 iş kolunda değerli başkanlarımızla çok iyi bir çalıma yaparak Malatya’da memur seni yetkili değil tek sendika konumuna getirmek istiyoruz ”dedi. AK Pati Malatya Milletvekili Taha Özhan ise, "Bu seçimlerde her ne kadar dört parti oylanacak gibi görünse de, aslında bu seçimler de, bir tek şey oylanacak oylanacak şey isterse ak parti deyin, isterse tek başına iktidar, birliğimiz, dirliğimiz,istikrarımız ve huzurumuz oylanacak" diye konuştu. Özhan, “Aslında bir kasımda verilecek olan oylar 7 Haziran gecesi verilmiş olan kararların sandığa yansıdığını göreceğiz. Bu süreçte bu kararların değiştirilmesi için yeteri kadar provokasyon yapıldı. Milletimiz bunları fazlasıyla gördü inşallah 1 Kasımda gerekeni de yapacak" dedi. Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın da konuşmada, “Öncü Medeniyet, Güçlü Sendika, Büyük Türkiye, Hedef 1 Milyon Üye sloganıyla 81 ilde alana indik. Üyelerimizle konuşmaya teşkilatlarımızla da kucaklaşmaya milletimize seslenmeye çalışarak, yeni bir yolculuğa ’bismillah’ dedik ve bu yolculuğa dört dörtlük şehir Malatya’da yaptık. MEMUR SEN sendikacılığa yeni bir bakış acısı getiren sendikacılıkta yeni bir sayfa açan sendikacılığa nefes aldıran bir sendikayız. Masanın muhatabı olarak oturduğumuz 3.dönem toplu sözleşme masasından çalışanlar için 213 e vuran kazanım sayısıyla şimdiye kadar en iyi toplu sözleşmeyi gerçekleştirdik" dedi. Ülkede düne ait ordu, bariyer ve barikatları ortadan kaldıran teşkilatın Memur-Sen olduğunu vurgulayan Yalçın, “Millete tehdit savuran, araçlar üzerini çıkıp ’biz kaç kişiyiz’ diyenler şimdi ’birkaç kişiyiz’ diyorlar. Bunda siz üye ve yöneticilerimizin büyük bir payınız var. Ulusal birlik harekâtı sizinle çökertildi" diye devam etti.
1 Kasım seçimleri ile ilgilide konuşan Yalçın “MEMUR -SEN ailesi olarak aldığımız kazanımların kalıcı olması için temel teminatının ülkenin istikrarı olduğunu söylemek isterim. Bu ülke yeni istikrasızlığı kaldıramaz. 1 Kasım’da sonra yaşanacak istikrasız fotoğrafı bu ülke kaldıramaz. Onun için bizim istikrarlardan yana olduğumuzu, büyük Türkiye’den yana olduğumuzu, zayıf Türkiye özlemi duyanlara karşı üzerimize düşeni yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz” şekilde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Memur -Sen "Öncü Medeniyet, Güçlü Sendika, Büyük Türkiye, Hedef 1 Milyon Üye" Toplantısını Yaptı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Ekim 2015 tarihinde saat 10 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Memur -Sen "Öncü Medeniyet, Güçlü Sendika, Büyük Türkiye, Hedef 1 Milyon Üye" Toplantısını Yaptı haberi güncellenecektir.

MALATYA NAMAZ VAKİTLERİ
24 Kasım 2017, Cuma
 • İmsak
  05:29
 • Guneş
  07:11
 • Öğle
  12:24
 • İkindi
  15:00
 • Akşam
  17:17
 • Yatsı
  18:47
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı