KONYA HABERLERİ

Memur-sen Konya Şubesi İle Özel Konya Hospital Arasında Protokol

IHA
17.09.2015 - 09:23Son Güncelleme :

MEMUR-SEN KONYA ŞUBESİ İLE ÖZEL KONYA HOSPİTAL HASTANESİ ARASINDA İMZALANAN PROTOKOL İLE SENDİKA ÜYELERİ İNDİRİMLİ MUAYENE OLACAK.

IHA

Memur-Sen Konya Şubesi ile Özel Konya Hospital arasında imzalanan protokol ile sendika üyeleri indirimli muayene olacak.
Sağlık-Sen Konya Şubesi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen protokol imza törenine, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Konya İl Başkanı Nazif Karlıer, Türkiye Diyanet Ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Konya Şube Başkanı Ali Koç, Belediye Ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Konya Şube Başkanı Said Közoğlu, Enerji, Sanayi ve Madencilik Hizmetleri Çalışanları Birliği Sendikası (Enerji Bir-Sen) Mevlana Şube Başkanı Mehmet Üzüm, Tarım-Orman Çalışanları Birliği Sendikası (Toç-Bir-Sen) Konya 3 Nolu Şube Başkanı Harun Sarıdoğan, Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Konya Şube Başkanı Zeynel Abidin Uysal ile Özel Konya Hospital Başhekimi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Yusuf Ziya Karaca katıldı.
İmzalanan protokolden dolayı memnun olduklarını ifade eden Memur-Sen Konya İl Başkanı Nazif Karlıer, “Memur sen ailesi olarak tüm sendikalarımız birlikte ve üyelerimizin faydalanacağı bir anlaşmaya bugün birlikte Konya Hospital ile imzalayacağız. Üyelerimiz buradan indirimli faydalanacaklar üyelerimizin menfaati olan her işte beraberiz birlikte hareket ediyoruz inşallah bugünkü imzalar neticesinde üyelerimiz Konya Hospital hastanemizde indirimli faydalanacaklar kesinlikle kimsenin hastalanmasını istemiyoruz, Allah yokluğunu göstermesin muhakkak ki hastalıkta sağlıkta bizim için ben her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyorum hastanemize de ayrıca teşekkür ediyorum ve bu konuda emeği geçen sendika başkanlarımız da ayrıca teşekkür ediyorum sağ olsunlar var olsunlar” diye konuştu.
Özel Konya Hospital Başhekimi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Yusuf Ziya da, “Özel Konya Hospital olarak Memur-Sen başta olmak üzere bütün sendika üyelerine, başkanlarımıza, hizmet etmekten zevk alacağız. Sağlık konusunda elimizden gelen bütün çabayı sarf ederek, bütün insanlara daha kaliteli bir hizmet sunmaya, uzun bir süre devam etmeyi amaçlıyoruz. Bu konuda da bu atılan imzalarla birlikte bu anlaşmaların uzun süre devam etmesi dileğiyle, her iki kuruma da hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Konya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Konya ilinden Memur-sen Konya Şubesi İle Özel Konya Hospital Arasında Protokol hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 17 Eylül 2015 tarihinde saat 09 23’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Memur-sen Konya Şubesi İle Özel Konya Hospital Arasında Protokol haberi güncellenecektir.

KONYA NAMAZ VAKİTLERİ

20 Şubat 2018, Salı
 • İmsak
  06:07
 • Guneş
  07:27
 • Öğle
  13:10
 • İkindi
  16:11
 • Akşam
  18:40
 • Yatsı
  19:56
Sayfa Başı