MANİSA HABERLERİ

Memur-sen’den Şirin’e ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

IHA
05.08.2015 - 15:12Son Güncelleme :

EĞİTİM-BİR-SEN MANİSA ŞUBE BAŞKANI VE MEMUR-SEN MANİSA İL TEMSİLCİSİ MEHMET EMİN SOFUOĞLU, KREDİ YURTLAR KURUMU MANİSA KIZ YURDU MÜDÜRÜ OLARAK ATANAN MEHTAP ŞİRİN’E ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİNDE BULUNARAK, KENDİSİNE YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ.

IHA

Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı ve Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi Mehmet Emin Sofuoğlu, Kredi Yurtlar Kurumu Manisa Kız Yurdu Müdürü olarak atanan Mehtap Şirin’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunarak, kendisine yeni görevinde başarılar diledi.
Ziyarette Sofuoğlu’na Memur-Sen’e bağlı sendika başkanları, Eğitim-Bir-Sen Manisa şube yönetim kurulu üyeleri, Eğitim-Bir-Sen Şehzadeler ilçe yönetimi, Memur-Sen/Eğitim-Bir-Sen Kadınlar Komisyonu üyeleri eşlik etti. Gerçekleştirdiği ziyarette 3 Ağustos’ta başlayan Toplu Sözleşme görüşmelerine değinen Sofuoğlu, “Yetkinin ve inanmışlığın getirdiği gücümüzle bugüne kadar olduğu gibi önümüzdeki süreçte de eğitim çalışanlarının sorunlarına çözüm üretmeye devam edeceğiz. Sendikacılığı hak arama platformu ve mesleki dayanışma biçimi olarak görüyoruz. 3 Ağustos’ta hükümetle toplu sözleşme masasına oturduk ve taleplerimizi ilettik. İlk gün itibariyle görüşmelere kazanımlarla başladık. 2005’ten sonra işe başlayan memurlar için geçerli olan 1 derece ve eş durumu özründe 3 yıllık süre şartının esnetilmesi talebimizi kazanıma çevirdik. Memur-Sen olarak kazanımlarımızdan asla taviz vermeden, geri gitmeden yeni kazanımlar üreterek, erdemli sendikal yolculuğumuzu sürdüreceğiz. İnsan hayatına temas eden, insan hayatını kolaylaştıran her türlü faaliyetin içinde olacağız.” şeklinde konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Kredi Yurtlar Kurumu Manisa Kız Yurdu Müdürü Mehtap Şirin ise ziyaretlerinden dolayı Sofuoğlu ve beraberindekilere teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Memur-sen’den Şirin’e ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Ağustos 2015 tarihinde saat 15 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Memur-sen’den Şirin’e ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:29
 • Guneş
  08:14
 • Öğle
  13:16
 • İkindi
  15:43
 • Akşam
  17:58
 • Yatsı
  19:31
Sayfa Başı