BATMAN HABERLERİ

Memur-sen’den İlköğretim Haftası Mesajı

IHA
29.09.2015 - 10:46Son Güncelleme :

MEMUR SENDİKALARI KONFEDERASYONU (MEMUR-SEN) SASON ŞUBE BAŞKANI MUTALİP ÇELİK, İLKÖĞRETİM HAFTASI NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI.

IHA

Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Sason Şube Başkanı Mutalip Çelik, İlköğretim Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Mesajında, gençlere ve öğretmenlere seslenen Çelik, “Sizler bizim geleceğimizsiniz. Geleceğin mutlu, kalkınmış ve huzurlu Türkiye’si sizin ellerinizde şekillenecektir. Üzerinize aldığınız bu yüce sorumluluğun bilinciyle hareket edip derslerinize daha çok çalışarak Büyük Türkiye idealini gerçekleştireceğinize inanıyorum. Sizlere güveniyor, atacağınız her olumlu adımda yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyorum” dedi.
Okuyan, kendini sürekli yenileyen, konuşan, ezbercilikten uzak bireyler yetiştirmek için en önemli görevin öğretmenlere düştüğünü anlatan Çelik, şunları kaydetti:
“Onların her zaman olduğu gibi eğitmeye, öğretmeye, örnek olmaya ve başarmaya devam edeceğine inancım sonsuzdur. Bu başarıya ulaşmak ve korumak ise okul idaresi ve velilerimizin işbirliği ile mümkün olacaktır. 2015-2016 eğitim ve öğretim öğrencilerimize öğretmenlerimize, eğitim yöneticilerimize, çalışanlarına ve velilerimize hayırlı olmasını diler, başarılarla dolu bir eğitim-öğretim yılı olmasını temenni ederim.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Batman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Batman ilinden Memur-sen’den İlköğretim Haftası Mesajı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Eylül 2015 tarihinde saat 10 46’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Memur-sen’den İlköğretim Haftası Mesajı haberi güncellenecektir.

BATMAN NAMAZ VAKİTLERİ

23 Şubat 2018, Cuma
 • İmsak
  05:28
 • Guneş
  06:49
 • Öğle
  12:35
 • İkindi
  15:39
 • Akşam
  18:09
 • Yatsı
  19:25
Sayfa Başı