MANİSA HABERLERİ

Memur-sen’den ‘Hayırlı Olsun’ Ziyaretleri

IHA
08.10.2015 - 10:00Son Güncelleme : 08.10.2015 - 10:01

MEMUR-SEN MANİSA İL TEMSİLCİSİ VE EĞİTİM-BİR-SEN MANİSA ŞUBE BAŞKANI MEHMET EMİN SOFUOĞLU, MEMUR SEN’E BAĞLI SENDİKALARIN BAŞKANLARI VE EĞİTİM BİR SEN YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İLE BİRLİKTE MANİSA’DA GÖREVLERİNE YENİ BAŞLAYAN MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILARINA ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

IHA

Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mehmet Emin Sofuoğlu, Memur Sen’e bağlı sendikaların başkanları ve Eğitim Bir Sen Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Manisa’da görevlerine yeni başlayan müdür ve müdür yardımcılarına ‘Hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.
Memur-Sen Manisa İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mehmet Emin Sofuoğlu ve beraberindeki heyet görevlerine yeni başlayan Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürü Kemal Koçkaya, İl Dernekler Müdürü Tekin Güzel, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tufan Çelik, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Volkan Layık, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Akış, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sema Çifçi ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Savaş Muratoğlu’nu ziyaret edip yeni görevlerinde başarılar dileyerek ‘Hayırlı olsun’ temennisinde bulundular.
Ziyarette Sofuoğlu’na Memur-Sen’e bağlı Sendikaların Başkanları, Eğitim-Bir-Sen Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti. Gerçekleştirdiği ziyaretlerde Memur-Sen’in sendikacılık anlayışı ve çalışmaları hakkında bilgi veren Sofuoğlu, “850 bin üyesiyle Türkiye’nin en büyük konfederasyonu Memur-Sen olarak 3. Dönem Toplu Sözleşme’de önemli kazanımlar; mali, sosyal ve özlük haklar ile toplumsal alanda başarılar elde ettik. Toplu Sözleşme tekliflerinde ısrarcı olduk. Toplu sözleşme sürecinin her anı, her aşaması ‘haklarımız için direnmek, hakkımız olanı kazanmak’ duruşundan beslenen mücadeleyle geçti. Bu sürecin sonunda, genel toplu sözleşmeyle 43, hizmet kolu toplu sözleşmeleriyle 170, toplamda 213 kazanım elde ettik. Hizmet kollarının ve hizmet kolu toplu sözleşmelerinin önemini artırdık, kapsamını genişlettik. Kamu görevlilerinin maaş ve ücretlerini, diğer mali haklarını, sosyal ve demokratik haklarını ayağa kaldıran bugüne kadarki en iyiyi toplu Sözleşmeye imza attık. Güveni güce, gücü kazanıma dönüştürdük; örgütlenmede en büyüğe, toplu pazarlıkta en iyiye ulaştık.” dedi.
Ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getiren kurum müdürleri nazik ziyaretlerinden dolayı Sofuoğlu ve ekibine teşekkür ettiler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Memur-sen’den ‘Hayırlı Olsun’ Ziyaretleri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 08 Ekim 2015 tarihinde saat 10 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Memur-sen’den ‘Hayırlı Olsun’ Ziyaretleri haberi güncellenecektir.

  MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Eylül 2017, Cuma
  • İmsak
   05:13
  • Guneş
   06:50
  • Öğle
   13:14
  • İkindi
   16:40
  • Akşam
   19:16
  • Yatsı
   20:42
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı