Dünya Haberleri

  Meme modeli, meme kesen katile áşık

  Hürriyet Haber
  03.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İngiliz aktrist Victoria Redstall’ın ABD’de ölüm cezasına çarptırılması beklenen seri katil Wayne Adam Ford’u sık sık ziyaret etmesi, yetkilileri rahatsız etti ve soruşturma açıldı. İlişkilerinin garip yanı, Redstall bir zamanlar meme büyütme hapları için modellik etmesi. Ford ise kurbanlarının memelerini kesmekle tanınıyor.

  Victoria Redstall, Ford’un mahkemesini aslında belgesel yapımcısı olarak izliyor. Gayrıresmi olarak ise eski bir kamyon şoförü olan katile karşı duygusal bir bağ geliştirmiş. Onu haftada birkaç kez ziyaret ediyor, hem mahkemede hem dışarıda devamlı fotoğrafını çekiyor ve aralarındaki duygusal ilişkiyi anlatıyor. Redstall’ın bu düşkünlüğü, Ford’un iddia makamı tarafından lanse edildiği gibi bir canavar olmadığını, değiştiğini ve yaptıklarından pişmanlık duyarak vicdan azabı çektiğini göstermeye ve jüriyi etkilemeye çalışan avukatlarını bile çileden çıkardı.

  Bu ilişkiyi daha da garip hale getiren şey ise Redstall’ın bir zamanlar meme büyüten bir bitkisel ilacın tanıtımı için modellik yapması kadar, Ford’un meme saplantısı. Ford, öldürdüğü dört kadının da memelerini kesmişti. California’da bir karakola sekiz yıl önce teslim olmak için kendi isteğiyle geldiği zaman bile cebindeki bir poşet içinde son kurbanının memesi bulunuyormuş.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı