MUĞLA HABERLERİ

Meme Kanserine Tango İle Dikkat Çektiler

IHA
28.10.2015 - 17:48Son Güncelleme :

FETHİYE'DE MEME KANSERİNE DİKKAT ÇEKMEK İÇİN ETKİNLİK DÜZENLENDİ

IHA

Muğla’nın Fethiye ilçesinde düzenlenen etkinlikte meme kanserine dikkat çekmek için tango ile farkındalık oluşturuldu.
Geçtiğimiz 22 Nisan tarihinde göğüs kanseri olduğunu öğrenen ve erken teşhis ile kanseri yenmek için mücadele eden Nural Yılmaz’ın da katıldığı etkinlikte meme kanseri anlatılıp tango gerçekleştirildi. Antalya’dan uzman doktorlar Ali Özlük ve Harun Şimşek ile Fethiye Devlet Hastanesinden onkoloji uzmanı Uğur Muslu’nunda konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte sorularda cevaplandırıldı.
Uzmanlar meme kanserinde erken teşhis’in önemine dikkat çekip kadınların düzenli olarak bu konudaki sağlık kontrollerini yaptırmalarını istedi. Toplantıda yapılan konuşmaların ardından etkinliğe katılanlar müzik eşliğinde tango yaparak meme kanserine karşı dikkat çekti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Meme Kanserine Tango İle Dikkat Çektiler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 17 48’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Meme Kanserine Tango İle Dikkat Çektiler haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı