İSTANBUL HABERLERİ

"Meme Kanseri Semineri" Bakırköy’de

IHA
26.10.2015 - 12:49Son Güncelleme :
IHA

Bakırköy Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi işbirliği ile “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” kapsamında “Meme Kanseri Semineri” 27 Ekim Salı günü saat 14.00’de gerçekleşecek.
Bakırköy Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi işbirliği ile “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” kapsamında "Meme Kanseri Semineri" gerçekleştirilecek. Bakırköy Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü Eğitim ve Toplantı Salonu’nda yapılacak seminere konuşmacı olarak Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Gökhan Çipe ve Radyoloji Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Yeşim Selim Üçkurt katılacak. Yenimahalle Kennedy Caddesi üzerinde bulunan toplantı salonuna ulaşım için Bakırköy Belediyesi saat 13.30’da Bakırköy Kaymakamlığı önünden ücretsiz araç kaldıracak. Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu bütün İstanbulluları meme kanseri konusunda bilinçlenmek için seminere davet etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden "Meme Kanseri Semineri" Bakırköy’de hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 12 49’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça "Meme Kanseri Semineri" Bakırköy’de haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı