Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Meltem Hakarar evlendi

  Hürriyet Haber
  24 Şubat 2000 - 00:00Son Güncelleme : 24 Şubat 2000 - 00:01

  ESKİ Türkiye ve kainat güzeli Meltem Hakarar, önceki gece 3 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Avi Behar'la evlendi. ‘‘1988 Türkiye Güzeli’’, 1989 ‘‘Kainat Güzeli’’ olan ve bir süre Kanal D Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini yürüten Hakarar, tekstilci Behar'la sade bir törenle dünyaevine girdi.

  Çiftin Scene Bar'da organize edilen nikahını Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül kıydı. Hakarar'ın nikah şahitliğini Kanal D İcra Kurulu Üyesi Arzuhan Yalçındağ, Behar'ın nikah şahitliğini Kanal D Genel Müdürü Faruk Bayhan yaptı. Meltem Hakarar-Avi Behar çifti, imzaların atılmasından sonra birbirlerini öperek tebrik ederken, Hakarar duygulu anlar yaşadı. Gözyaşlarını tutamayan Hakarar, bir süre ağladı.

  Meltem Hakarar, nikah töreninde ünlü modacı Yıldırım Mayruk'un hazırladığı gelinliğiyle beğeni kazandı. Güzel gelin, kırmızı gonca güllerden oluşan gelin çiçeğiyle de dikkat çekti. Çift, Scene Bar'da nikah sonrası kutlama yaparken, balayına nereye gideceklerini açıklamadı.

  Nikah törenine Meltem Hakarar'ın annesi Figen Hakarar ve babası Önder Hakarar ile Avi Behar'ın annesi Kaden Behar ve babası Victor Behar başta olmak üzere aile fertleri ve Semra-Faruk Bayhan, Arzuhan-Mehmet Ali Yalçındağ ve Bedri Baykam'ın da aralarında bulunduğu dostları katıldı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı