Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Meltem gerçeği öğrenecek mi

  Hürriyet Haber
  25 Şubat 2011 - 09:59Son Güncelleme : 25 Şubat 2011 - 09:49

  Başrollerini Engin Akyürek, Beren Saat ve Sumru Yavrucuk'un paylaştığı 'Fatmagül'ün suçu Ne' heyecan dolu bir bölümle ekranlara gelecek.

  Perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölümde ;   
   
  Büyük bir heyecanla yeni işine başlayan Fatmagül’ün ilk ziyaretçisi Kerim’dir. Kerim Fatmagül’ün alyansı taktığını görür. Artık o alyans parmaktan hiç çıkmayacaktır.     

  Mustafa’nın Fatmagül’ün nişanlısı olduğunu öğrenen Meltem, Mustafa’yla konuşmak üzere karşısına çıkar. Mustafa iki dudağının arasındaki sözlerin, Yaşaranlar için kıymetinin farkına varır. Bu durum, dengeleri değiştirmek için Mustafa’nın elinde bir koza dönüşecektir. Fatmagül liseyi dışarıdan bitirme sınavları yaklaştıkça, daha sıkı çalışmaya başlar. Bu vesileyle eve bilgisayar alınır. Ama bu fırsat Fatmagül’den önce Mukaddes’in işine yarar.  Mukaddes bu vesileyle çok uzun zaman önce geride bıraktığı yaralı hikayesinin kapısını aralar. Yaşaranlar cephesinde tehlikeli sular durulmuş gibidir. Ancak Vural’ın şüpheleri, bitmemiş hesapların habercisidir. Vural’la Erdoğan, Fatmagül yüzünden karşı karşıya gelirler. Vural’ın vicdan azabı onu her fırsatta Fatmagül’ün kapısının eşiğine getirir. Aldığı alyansı, Fatmagül’ün parmağına takması Kerim’in cesaretini arttırır. Fatmagül’ün ona güvenmesini her şeyden çok istemektedir. Fatmagül’le arasındaki mesafeleri eritmek için tüm fırsatları değerlendirir. Mukaddes ise yıllar önce hayatını değiştiren kişiye ulaşır. Artık ne yapacağına karar vermiştir. Bir gece yarısı, evin etrafında dolaşn davetsiz misafirin ayak sesleriyle yatağından  fırlayan Fatmagül, soluğu Kerim'in yanında alır... 

  İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI / WEB TV          

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı