"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Meltem Cumbul gizlice evlendi

VIP Turizm’in ortaklarından Aydın Osman Erkan’ın torunu Alican Özbaş, 2009 yılının ekim ayında Nurettin Hasman’la Güliz Onursal’ın ikizlerinden Merve Hasman’la evlenmişti. Ancak mutlulukları kısa sürdü, çift dört ay sonra boşandı.

Aşkları çok yeni

Yaz başında Alican Özbaş’ın Meltem Cumbul’la flört etmeye başladığını duymuştum. Bir arkadaşım da çifti Kenan Doğulu’nun Kuşadası’nda verdiği konseri izlerken görmüştü.

Herkesten sakladılar

Alican Özbaş ve Meltem Cumbul, önceki akşam büyük bir sürpriz yaptı, Özbaş’ın sahibi olduğu Kuşadası İmbat Otel’de nikâh masasına oturdu.
Gizli merasimde Özbaş’ın babası Erol Özbaş yoktu. İddiaya göre Erol Özbaş, bu evliliğe onay vermediği için oğlunun nikâh törenine katılmadı. Erol Bey, oğlunun önceki düğününe de gitmemişti.

Meltem’e sorun

Telefonla ulaştığım Alican Özbaş, evlilikle ilgili soruma yanıt vermedi, “Bu konuda yorum yapmayacağım, Meltem Hanım’la görüşün” diyerek topu Cumbul’a attı...

Aşk gemisi

Pak Holding’in ortaklarından İskender Pisak’ın oğlu Mehmet Pisak’ın Seben Koçibey’le aşk yaşamaya başladığını ilk olarak bu köşede okumuştunuz. Mehmet Pisak, Seben Koçibey’den önce onun en yakın arkadaşı Aslı Tümen’le birliktelik yaşadığı için, çiftin ilişkilerini gizli saklı yürüttüklerini yazmıştım. Arkadaşlarının görüşmeyi kestiği Koçibey, önceki gün Pisak ile Bodrum’da görüntülendi. Tekne tatili yapan sevgililerin romantik anları, objektife böyle yansıdı.

Olay adam efkar dağıttı

Sema Kızıl, Uludağ Gazoz’un sahibi Levent Kızıl’a ihanet iddiasıyla boşanma davası açmış ve toplam 10 milyon lira tazminat talep etmişti. Sema Hanım davayı açtıktan sonra kızı Serra’nın üniversiteye kaydını yaptırmak için Amerika’ya giderken, Levent Bey önceki akşam Sunset’te ortaya çıktı. Arkadaşlarıyla efkâr dağıtan işadamı, dava hakkındaki soruları “O benim kızımın annesidir” diyerek yanıtsız bıraktı.

Yalıda üç öğün lezzet

İstanbul gecelerinin duayen işletmecilerinden Metin Sarıyer, Akmerkez’deki S Cafe’nin ardından Yeniköy’de Circle Cafe-Restoran’ı açtı. Boğaz manzaralı bir yalıda hizmet veren ve zengin kahvaltı mönüsüyle dikkat çeken mekân, öğle ve akşam yemeklerinde de dünya mutfaklarından örnekler sunuyor.

Şehirde hayat var

Kullanıcılarını İstanbul’daki tüm etkinliklerden anında haberdar eden İstanbul.com yenilendi! Site artık daha eğlenceli, daha canlı, daha güncel ve daha etkileşimli bir içerik ve yepyeni bir tasarımla yayında. Sitenin takipçilerindenseniz, konserlere, sergilere ve festivallere İstanbul.com’un misafiri olarak da katılabilirsiniz...

X