Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Melo'nun takdir edilecek bir hayatı var

Başarılı oyuncunun her sene kendisini geliştirdiğini belirten Galatasaray Başkanı “Baktığımızda her sene iyileşerek gidiyor. Hem oyunu iyileşiyor hem daha terbiyeli daha düzenli bir hayat kurdu” diye konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

SON olarak sosyal medyada kendi fotoğrafının da yer aldığı, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a sinkaflı cümleler içeren bir yazıyı paylaştığı için bir kez daha güdeme gelen Galatasaraylı futbolcu Felipe Melo’ya, sarı kırmızılıların başkanı Ünal Aysal’dan destek geldi. Beyaz TV’de bir programa konuk olan Başkan Aysal, Türkiye’deki kariyeri boyunca yaptıklarıyla hep gündemde olan Brezilyalı oyuncuya sahip çıktığını ifade ederek “Arka çıkmaz olur muyum. Adam her sene daha iyileşerek gidiyor. Takdir edilecek bir hayatı var” ifadelerini kullandı.

TÜM KULÜPLERDE HIRSIZLIK OLUR

MELO’nun her sene sahadaki performansını arttırdığını belirten Galatasaray Başkanı “Hem oyunu iyileşiyor hem daha terbiyeli daha düzenli bir hayat kurdu. Takdir edilecek bir hayatı var. Şu an o çocuğun üstüne gitmek bir kasıt” açıklamalarını yaptı. Galatasaray’ın usulsüz yollarla kulüpten 500 bin TL aldığı gerekçesiyle davalık olduğu eski Hukuk Müdürü Ayşegül Egemen’in açıklamalarının parayı geri ödememek için olduğunu belirten Aysal “Bütün kulüplerde bu tür hırsızlıklar oluyor” dedi.

KULAKLARINDAN TUTAR ATARIM

EGEMEN’in “Galatasaray’da büyük yolsuzluklar var. Sadece formalardan 1.5 milyon liralık yolsuzluk yapıldı. Bazı yöneticiler kulüpten menfaat sağlıyor” ifadeleri için ise sarı kırmızılıların 1 numarası “Egemen 500 bin TL yürüttüğüne göre demek ki başka şeyler de oluyor. Ama bizim görevimiz bunları önlemek. Bu işin içinde yöneticilerin olması mümkün değil. Hiçbir yönetici bu işe tenezzül etmez. Zaten bir yönetici girerse, ertesi gün kulağından tutar atarım. Hırsızlık olayını araştırıyoruz. Yöneticiler, yani bizim yukarı seviyedeki yöneticiler bu işin içinde yok. Ama aşağıda dükkan yöneticileri, şunlar onlar olabilir” diye konuştu.

Küfür, G.saraylı duruşuma yakışmaz

Felipe Melo, takipçileriyle paylaştığı sinkaflı tweet için dün aynı platformdan Türkçe olarak özür diledi.

FELIPE Melo, sosyal medyada Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a sinkaf içeren bir yazıyı tekrar paylaşmasıyla ilgili twitter’dan özür diledi. Başarılı futbolcu, Türkçe olarak yaptığı paylaşımda “Sosyal medyada paylaştığım şeyler hep resimleriyle alakalıdır. Türkçe bilip, bir kulüp başkanına küfür etmem söz konusu olamaz. Bu, benim Galatasaraylı duruşuma zaten yakışmaz. Kırdığım olduysa kusura bakmasın lütfen” yazdı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler