« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Melo ve Selçuk ne konuştu?

Galatasaray'da son dönemde takım içinde yerli yabancı ayrımcılığı olduğu iddiaları üzerine birde Selçuk İnan'ın menajeri Batur Altıparmak'ın Melo'yu hedef alan sözleri kriz havasının doğmasına sebep olmuştu.

Ali NACİ KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME

İşte bu dedikoduların üzerine Balıkesir seyahati öncesinde Florya Metin Oktay Tesislerinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Cezalı olması sebebiyle Balıkesir kafilesinde yer almayan Melo, takımın hareket saatinden bir kaç dakika önce Selçuk'un yanına gelerek menajeri Batur Altıparmak'ın sözlerini sordu.

Selçuk, menajerinin Brezilyalı oyuncu ile ilgili sözleri için , "Açıklamalar menajerimin şahsi görüşüdür. Beni kesinlikle bağlamıyor. Senin arkadaşlarına verdiğin değeri takım kaptanı olarak hep takdir ettim" yanıtı verdi.

Melo ise Eskişehir maçı sonrasında taraftarlara üçlü çektirmesi ile ilgili olarak, "Kendim isteyerek ve bilinçli olarak tezahürata ortak olmadım. Tam içeri girecekken taraftarlar ismimi söyledi. Benden tezahürata ortak olmamı istediler bende yanlarına giderek onlara eşlik ettim" dediği belirtildi.

Melo, Selçuk ile bu sohbeti sonrasında Balıkesir'e hareket eden takım arkadaşlarına başarı diledi

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler