« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Melo’nun kafası çok karışık

Brezilya gazetesi Globo, tecrübeli oyuncunun, arkadaşıyla yaptığı iddia edilen ve Galatasaray-Cruzeiro-Flamengo arasında kararsız kaldığını gösteren transfer yazışmalarını yayımladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.SARAY Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu’nun kararını vermesi için 20 Temmuz’a kadar süre verdiği Melo konusunda ilginç gelişmeler yaşanıyor. Brezilya gazetesi Globo, tecrübeli oyuncunun yakın arkadaşıyla olan Whatsapp konuşmasını yayınladı. Melo’nun iddia edilen konuşmalarda arkadaşına “Cruzeiro, bana 2.4 milyon ila 2.7 milyon Euro gibi bir teklifte bulundu. 3 yıllık bir teklif bu. G.Saray’dan yılda 6.8 milyon Euro kazanıyorum ve 1 yıl daha sözleşmem var.

TEKLİF 3 MİLYON EURO

Flamengo bana 2 milyon Euro teklif etmişti ama ben 3.5 milyon Euro gibi bir rakam istiyorum. Eğer Cruzeiro bana 2,7 milyon Euro teklif edebiliyorsa Flamengo da en az 2,4 milyon teklif edebilir değil mi? Sadece fikrini almak istiyorum.
Başka bir takıma gidersem Cruzeiro taraftarının bana tepki göstermesini istemiyorum. G.Saray’dan ayrılıp Guerrero’nun kazandığı paraya Flamengo’ya imza atarım. Ama dediğim gibi Cruzeiro bana 3 milyon Euro’ya yakın teklif ediyor. İlk gelen kulübün sözleşmesini kabul edeceğim” dediği iddia edildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz