Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Melo kampa katıldı ama kalacağı kesinleşmedi

Galatasaray’da 1.5 aydır çözülemeyen Felipe Melo bilmecesi farklı bir boyut kazandı. Yönetim, Brezilyalı’nın menajeri ile görüşme yaptı. Son karar ise bu hafta içi verilecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Tatilini tamamladı, Avusturya kampına katıldı. Galatasaray’da tam 1.5 aydır devam eden Felipe Melo’nun sorunsalı henüz çözülmedi. Dün akşam Graz Havalimanı’na inen Melo, uçak saatinin geç olması nedeni ile sarı kırmızılıların dün akşam yaptığı antrenmana katılamadı. Melo, kampın yolunu tutarken Galatasaray yönetimi de, Brezilyalı oyuncunun menajeriyle bir görüşme gerçekleştirdi.


HÂLÂ KAFASI KARIŞIK

1.5 aydır ayrılık mesajı veren Felipe Melo’nun aklını, Inter’den aldığı teklifin ciddi anlamda karıştırdığı ortaya çıktı. Brezilya’da istediği teklifleri alamayan ve Inter’in de bonservis bedelini ödeyemediği Melo, bir anlamda Galatasaray yönetiminin doğru stratejisi ile kampa katılmak zorunda kaldı.


SÜREÇTE SONA GELiNDi

“Melo gelecekse isteyerek gelip, takımda kalmalı” diyen Hamzaoğlu ve yönetimin, Brezilyalı’nın geleceği ile ilgili kararı bu hafta içinde vermesi bekleniyor. ? Ali Naci Küçük


Bunları da Beğenebilirsiniz