KAYSERİ HABERLERİ

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç:

IHA
31.10.2015 - 15:25Son Güncelleme :
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç:
IHA

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, belediyelerin demokrasinin başlangıcı olduğunu çünkü seçilmiş insanların o bölge için yatırım ve hizmet götürme yarışında olduğunu ancak birçok proje içinde yapılan seçimlere halkın katılmasını istedi.
Battalgazi Bulvarı üzerinde yer alan ve ana bulvar üzerinde yaya geçişinin daha güvenli hale getirilmesi için üst geçit yapılacağını belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, inşa edilecek üst geçidin bölge mimarisine, şehrin doğal arazi yapısına ve daha da önemlisi kış şartlarının uzun ve sert olmasına ilişkin olarak projelendirildiğini kaydetti. Yay geçişlerine ve yaya güvenliğine büyük önem verdiklerini bu amaç ile özel yaya geçişleri inşa ettiklerini ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, “Melikgazi Belediyesi olarak 75 bin nüfusu ile birçok ilden daha fazla nüfusa sahip Eskişehir bölgesine bağlantı yolunda üst geçit yapılacaktır. Bu amaç ile birçok proje düzenlenmiştir. Ancak iş bunun ile bitmiyor şimdi belediyemizce seçilen ilk üç eser referanduma sunulacaktır. İlk üç eser bölge halkın beğenisine ve isteğine sunulacaktır. Melikgazi Belediyesinin örnek çalışmalarında başarının sırrı kamu kurum ve kuruluşları ile ortak ve dayanışma çalışması olduğu gibi halkın da tercihlerini değerlendirilmesi de önemli bir faktördür. Bölge halkının seçimi sonrası üst geçit inşa edilecektir“ dedi.
Üst geçit projelerin birbirinden değerli olduğunu ve projeleri çizenlere teşekkür ettiğini bildiren Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, bölge halkının yapılacak seçimde oy kullanmalarının önemli olduğunu sözlerine ekledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 15 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç: haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı