KAYSERİ HABERLERİ

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç:

IHA
09.10.2015 - 11:17Son Güncelleme :

MELİKGAZİ

IHA

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi 2016 Yılı TS:EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Standardı kapsamında 2015 yılı İç Tetkik çalışmaları başarı ile tamamladığını söyledi.
TSE KYSB iç tetkik görevlileri tarafından yapılan Belge Yenileme Tetkiki neticesinde Belediyemizin sahip olduğu Kalite Yönetim Sistem Belgesi 3 yıl daha uzatılarak MELİKGAZİ BELEDİYEMİZİN HİZMET VE YÖNETİM KALİTESİ TESCİLLENDİĞİNİ belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Mali Hizmetler Müdürlüğünce yürütülen çalışmalarda, Türk Standartları Enstitüsü yetkilileri tarafından yapılan izlemenin başarı ile tamamlandığını kaydetti.
TS:EN ISO 9001:2008 belgelendirme sistemi yatırım ve sunulan hizmetlerde gerekli önlemleri alması ile vatandaş memnuniyetinin daha da üst seviyelerde olmasına imkan tanındığını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgi olarak şunları söyledi:
“Melikgazi Belediyesi hizmet alanı ve nüfus yoğunluğu olarak Kayseri ilimizde ki en büyük ilçe belediyesi olmakla birlikte, Ülkemizde ki 57 adet il nüfusundan daha büyük nüfusa sahip bir belediyeyiz. Bu nedenle her yaştan ve her kesimden halkımıza aynı anda hizmet sunuyoruz. Kamu hizmetinde devamlılık esastır. Geç verilen hizmet, hizmet değil, eziyettir. Yapılan çalışmalar ve yatırımlar ile yürütülen planlama ve iş bölümünde her türlü düzenleme ve planlama yapılmıştır. TSE yetkilileri tarafından yapılan bu tetkikler belediyemize ve daha kaliteli hizmet alan halkımıza faydalı olmaktadır”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Ekim 2015 tarihinde saat 11 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç: haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
18 Ekim 2017, Çarşamba
 • İmsak
  05:06
 • Guneş
  06:43
 • Öğle
  12:34
 • İkindi
  15:39
 • Akşam
  18:04
 • Yatsı
  19:30
Diğer iller için Namaz Vakitleri »
Sayfa Başı