« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Melgarejo Fenerbahçe'yi reddetti

Paraguaylı golcü Oscar Cardozo transferi için Benfica ile temaslarını sürdüren Fenerbahçe, Portekiz temsilcisinden takımın sol beki Lorenzo Melgarejo'yu da istedi. Ama futbolcunun menajerinin yaptığı açıklamalar bu transferin daha görüşmeler başlamadan kapanmasına neden oldu.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Geçtiğimiz sezon devre arasında savunmanın solu için kiralanan Reto Ziegler'den istediği verimi alamayan sarı lacivertliler gelecek sezon sol bek mevkii için Benfica'nın genç yıldızı Melgarejo'yu gündemine aldı.

MELGAREJO GÖRÜŞMEK BİLE İSTEMEDİ

Sarı lacivertliler Melgarejo için Benfica'nın nabzını yoklarken oyuncunun menajerinden Portekiz basınına önemli açıklamalar geldi.

Portekiz'in önemli gazetelerinden Abola'ya konuşan Menajer Juan Gabriel, "Fenerbahçe adına bir temsilci benimle Melgarejo transferi için temasta bulundu. fakat futbolcum bu transfer için görüşmeyi dahi kabul etmedi. Melgarejo, Benfica'da kalarak burada şampiyonluklar yaşamak istiyor.

Yine Portekiz basınında Fenerbahçe'nin Cardozo için transfer görüşmeleri yaptığı sırada Melgarejo'nun bonservisi için Benfica'ya 5 milyon Euro önerdiği haberleri yer almıştı.


Bunları da Beğenebilirsiniz