GeriFutbol Mektupla fesih olmaz
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mektupla fesih olmaz

Mektupla fesih olmaz
refid:15142764 ilişkili resim dosyası

Sarı lacivertli kulübün, evine mektup yollayarak sözleşmesini feshettiğini belirten genç antrenör, “Bu şekilde ayrılmayı kabul edemem. Yönetimle karşılıklı oturup konuşmamız gerekiyor” dedi.

FENERBAHÇE’de geçtiğimiz sezon Christoph Daum’un yardımcılığını yapan antrenör Ayhan Tumani, içini Hürriyet’e döktü.
Sarı lacivertli kulübün, evine mektup yollayarak sözleşmesini tek taraflı feshettiğini bildirdiğini söyleyen Tumani, bu şekilde ayrılmayı kabul etmeyeceğini vurguladı ve hukuki yollara başvurabileceği imasında bulundu. Tumani, “Benim 30 Haziran 2011 tarihine kadar sözleşmem var. Bu iş mektupla olmamalı. Ayrıca fesih tek taraflı olmaz; çift taraflı olur. Ben profesyonelim, bu şekilde ayrılmayı kabul edemem. Karşılıklı oturup anlaşmamız gerekiyor” diye konuştu.

Tumani, geçtiğimiz sezon başarılı olduklarını da savunarak, “Her ne kadar sonu kötü bittiyse de biz çok başarılıydık. Lütfen taraftarlarımız da bizleri başarılı olarak hatırlasın” dedi.

Şampiyonluğu kaybettikleri son Trabzonspor maçına da değinen Tumani, şunları söyledi:

“Hayatımın en büyük hüznünü o maçta yaşadım. Oyun devam ederken kazanacağımızdan çok umutluydum. Sezon içinde Manisa, Antalya ve Bursaspor kupa maçlarında hep son dakikalarda attığımız gollerle ipten dönmüştük. Bu maçta da aynısı olacak sandım.

Anons kurbanıyız

Ama şu son dakikalardaki anons olayı her şeyi bitirdi. Anons yapıldığında maçın bitimine 2 dakika kadar daha vardı ve hakem bence 3-4 dakika uzatma da verecekti. Ama bu anons olunca takım maçtan koptu. Maçın sonlarına doğru her 15 saniyede 1 gol pozisyonuna giren Fenerbahçe bence mutlaka bir son dakika golü bulacaktı. Ama olmadı, olamadı.”

Mutluluğu da hüznü de yaşadım

KÖLN Spor Akademisi’ni 3. olarak bitirdiğini söyleyen Ayhan Tumani, “Yaşamımda en büyük mutluluğu da, en büyük hüznü de Fenerbahçe’de yaşadım” dedi. Tumani, “Bu takımı çalıştırırken, Fenerbahçe TV’de spikerlik yapan Zeynep Tandoğan’la tanıştım. Kendisine aşık oldum ve evlendik. 4.5 ay sonra bir bebeğimiz olacak. Bu benim hayatımın en mutlu olayı. Ama en büyük üzüntüleri de burada tattım. Son Trabzonspor maçından sonra yaşadığım acıyı ve üzüntüyü anlatamam. Bu üzüntülerin ardına bir de işime son verilmesi beni ve eşimi çok üzdü” diye konuştu.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle