« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mehter'li ve dualı açılış

Kütahya Süper Amatör Lig'de Simav'ı temsil eden Yeni Mahalle Sitespor, mehter takımının türküleriyle havaya girip, cami müezzininin, "Bol puan ve kırmızı kartsız bir sezon" duasıyla kolları sıvadı.

DHA
SON GÜNCELLEME

15 Eylül'de başlayacak 2012-2013 futbol sezonunun açılış töreni öncesi tesislerde toplanan yönetici, futbolcu ve taraftarlar, Simav Eynal Mehteran Takımı'nın kahramanlık türküleri ve gösterileri ile coştuktan sonra Şehir Stadı'na geçti.

Yöneticiler tarafından stattaki törene davet edilen Sanayi Camii Müezzini Kılıç takımın başarısı için dua ederek, "Bizi yaratan yüce Mevla'dan yeni sezonda Yeni Mahalle Sitesporlu futbolcu kardeşlerimize puanlar nasip etsin. Kart görmesinler" dileğinde bulundu. Duaya sahada bulunan futbolcular ve teknik heyet ile tribündeki taraftarlar da "Amin" diyerek eşlik etti. Daha sonra kesilen kurbanın kanını alınlarına süren futbolcular Bursa Vatanspor ile özel bir maç oynadı. Karşılaşma 2-2 sona erdi.

Yeni Mahalle Sitespor Kulüp Başkanı Fatih Salih Okumuş, kaliteli transferler yaparak güçlü bir takım oluşturduklarını, hedeflerinin bu sezon Bölgesel Amatör Lig'e, önümüzdeki sezon ise 3. Lig'e çıkmak olduğunu söyledi.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler