ERZURUM HABERLERİ

Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilciliğinde Topdağı dönemi

DHA
31.03.2016 - 10:22Son Güncelleme :

Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilciliğinde Topdağı dönemi

DHA

 

 
ERZURUM, (DHA) - TSK Mehmetçik Vakfı Erzurum temsilciliğinde, Türkiye Emekli Subaylar Derneği (TESUD) Erzurum Temsilcisi olan emekli Topçu Kd. Albay Sabri Topdağı dönemi başladı. 
Erzurum'a gelen TSK Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü emekli Tümgeneral A.Tamer Büyükkantarcıoğlu, görev süresini tamamlayan emekli Tnk.Kd. Albay İsmail Hakkı Aydar’a bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Mehmetçik Vakfı Erzurum temsilciliğinde düzenlenen törende görevi devreden İsmail Hakkı Aydar'a hizmet plaketi ve teşekkür belgesi verildi. 
Genel Müdür A. Tamer Büyükkantarcıoğlu, Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilciliği görevini devralan Em. Topçu Kd. Albay Sabri Topdağı'na da yeni görevinde başarılar diledi. Devir teslim töreninden sonra Genel Müdür Büyükkantarcıoğlu,  eski ve yeni temsilciler ile birlikte, Erzurum'un Tortum ilçesine bağlı Bağbaşı Mahallesinde ikamet eden ve üç yıl ara ile iki oğlunu vatani görevlerini yerine getirirken kaybeden Telci ailesi ziyaret edildi.
 
FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilciliğinde Topdağı dönemi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 10 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mehmetçik Vakfı Erzurum Temsilciliğinde Topdağı dönemi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı