« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mehmet umreye gitmiş

Fenerbahçe'nin Kayserili futbolcusu Mehmet Topuz'un, Spor Toto Süper Lig'e verilen arada İstanbul'dan umre ziyareti için kutsal topraklara gidip geldiği belirlendi.

OKTAY ENSARİ - KAYSERİ / DHA
SON GÜNCELLEME

Ayrıca Sarı lacivertli ekipte 38 numaralı formayı giyen Mehmet Topuz'un Kayseri'deki villasından çalınan Kangal köpeği sonrası, villasına 8 adet kamera taktırdığı belirlendi.

Kayserispor'dan olaylı bir transfer sonrası Fenerbahçe'ye giden ve bu sezon oldukça başarılı bir grafik çizen Mehmet Topuz'un, İstanbul Ataşehir'e götürerek birlikte oturduğu babası Osman, annesi Ayşe'den izin alıp, eniştesi, Kayserispor ve Trabzonspor'un eski oyuncularından eniştesi Hakkı Daş ile birlikte kutsal topraklara umre ziyaretine gittiği ve 12 gün süren ziyaretin ardından İstanbul'a dönerek, ikinci yarı hazırlıkları için takımıyla birlikte çalışmaya başladı. Oğlunun umre ziyaretini doğrulayan baba Osman Topuz, "Oğlum, kayseri'den İstanbul'a gider gitmez bizi de yanına aldı. Halen Ataşehir'de aynı evde ben, eşim ve oğlum birlikte kalıyoruz. Futboldan başka bir şey düşünmüyor. Son derece düzenli bir yaşam sürüyor. Antrenman ve maç sonrası eve gelip,zamanını bizimle geçiriyor. Allah herkese böyle bir evlat versin.Büyük takıma gittim diye yaşantısını hiç değiştirmedi. Hiç bir kötü alışkanlığı yok" dedi.

Öte yandan, Mehmet Topuz'un Kayseri'nin Talas ilçesi Komando caddesi Çaybağları mevkiinde bulunan villasından çok sevdiği Kangal türü köpeğinin çalınmasının ardından, babası Osman Topuz'u Kayseri'ye göndererek iki gün önce villaya 8 adet kamera ve polise bağlı alarm takdırdığı belirlendi.


Bunları da Beğenebilirsiniz