« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mehmet Topal Madrid yolcusu

Galatasaray, Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası'nda yaptığı antrenmanla sürdürdü.

İstanbul DHA
SON GÜNCELLEME

Basına ve taraftara kapalı olarak yapılan antrenman Frank Rijkaard, Johan Neeskens, Nezih Ali Boloğlu, Albert Pujol ve Carlos Cuadrat yönetiminde, saat 10.30'da, ısınma ve açma germe çalışmalarıyla başladı. Antrenmanın ana bölümünde koordinasyon çalışmalarının ardından teknik çalışmalar yapıldı. Gökhan Zan bu antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştırıldı.

Soğuma ve açma germe çalışmalarıyla tamamlanan antrenmanın ardından oyuncular öğle yemeği için ana binaya geçtiler.

İzni tamamlanan Lucas Neill'in dizinde süren ağrılar nedeniyle yapılan tedavisi sağlık merkezinde sürdürülürken, Emre Güngör, Jo Silva, Arda Turan, Ayhan Akman, Milan Baros, Elano Blumer, Hakan Balta ve Serkan Kurtuluş'un tedavilerine devam edildi.

Galatasaray çalışmalarını 14 Mayıs Cuma sabahı saat 10.30'dan itibaren yapılacak basına ve taraftara kapalı antrenmanla sürdürecek.

Öte yandan Valencia ile anlaşan ve Galatasaray ile ligdeki son maça çıkmayacak olan Mehmet Topal, bugün İspanyol yöneticiler ile birlikte Madrid'e gidecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler