« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mehmet Özdilek temkinli

Gençlerbirliği'ni 2-0 yenen Antalyaspor'un Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, aldıkları galibiyeti abartmayacaklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Özdilek, düzenlediği basın toplantısında, "Tüm oyuncularımı yürekten kutluyorum. Çok coşkulu, isteyen, bir futbol takımının yapması gereken her şeyi yapan bir takım vardı" dedi.

Haklı bir galibiyet aldıklarını vurgulayan Özdilek, her hafta daha iyi futbol oynadıklarını söyledi.

Ligde arzu ettikleri noktanın daha altında bulunduklarını ifade eden Özdilek, şöyle konuştu: "Bu maç bizim için kırılma noktalarından biriydi. Bulunduğumuz yerin üzerini hak ediyoruz. Sahada, rakibine pozisyon vermeyen, kazanma adına coşkulu oynayan bir oyuncu grubu vardı. Antalyaspor'u izlemeye gelen seyirciler büyük zevk almıştır. Bayramın üçüncü günü alınan bu galibiyet tüm camiaya hayırlı olsun. İşimiz yeni başlıyor. Oyun anlamında çok daha yukarıda olabilecek kapasitemiz var. Lig sonunda arzu ettiğimiz nokta bugün bulunduğumuz yerin çok üzerinde. Bunu ne çok abartacağız ne de çok coşkusunu yaşayacağız. Yarından itibaren önümüzdeki haftaya bakacağız."

Sezon başından bu yana sakatlıklar nedeniyle 21 futbolcuyla birlikte çalışma imkanı bulamadıklarını dile getiren Özdilek, oyuncuların birbirine saygısı ve aynı hedefte birleşmelerinin başarıyı getirdiğini kaydetti.

Özdilek, Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'ın hafta içi Antalyaspor ile ilgili iddialarıyla ilgili soru üzerine, "Geçmişi çok irdelemeden bugüne ve geleceğe bakmak zorundayız" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler