« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mehmet Okur yürüyüş botunu denedi

NBA play-off’larının ilk turunda Utah Jazz’ın, Denver Nuggets ile oynadığı karşılaşmada aşil tendonu kopan Milli oyuncu Mehmet Okur, kendisi için hazırlanan yeni bir bot denedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Geçirdiği operasyonun ardından doktorunu ziyaret eden ve kontrolden geçen temsilcimiz Mehmet Okur, kişisel internet sitesi www.memo13.com’a yapmış olduğu açıklamada, her şeyin yolunda gittiğini söyledi. Hareketsizlikten dolayı çok sıkıldığını belirten temsilcimiz, doktorunun izin vermesi durumunda Utah Jazz – LA Lakers serisinin EnergySolutions Arena’da oynanacak play-off serisini izlemek istediğini belirtti.

Kontrollere daha önce giydiği özel çizme ve koltuk değnekleriyle gelen Mehmet Okur’un, dikişleri, ameliyat bölgesindeki şişkinlik ve kızarıklık olup olmadığı kontrol edildi. Daha sonra yürümesine yardımcı olacak yeni botu deneyen Milli oyuncumuz, sakatlığın ardından ilk şoku atlattığını ve eskisi gibi parkelere dönmek için çalışacağını söyledi.

Mehmet Okur, kendisine geçmiş olsun mesajlarını iletmeye devam eden Utah Jazz taraftarlarına ve Türkiye'den arayan basketbolseverlere teşekkür etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz