« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Mehmet oğlum, ikna et benimle evlensin"

Fenerbahçeli milli futbolcu Mehmet Topal ve eşi Selda Topal’ın Semiha Şakir Huzurevi sakinleri için her yıl düzenledikleri iftar, bu yıl erken bayram yemeği olarak gerçekleştirildi.Yemekte birbirinden ilginç olaylar yaşandı.

CHA
SON GÜNCELLEME

Topal çiftinin bayram yemeğine, huzurevi sakinlerinin yanı sıra Murat Evgin, eski Türkiye Güzeli Özge Acı, Berfin ? Hira Balcı ve Azeri Sanatçı Günel de katıldı.

Mehmet oğlum, ikna et benimle evlensin

Yemekte birbirinden ilginç olaylar yaşandı. Huzurevi sakinlerinden bir beyefendi, Mehmet Topal’a 'Evlenmek istiyorum ama hanım kızı ikna edemiyorum, bu işi ancak sen çözersin' ricasında bulundu. Epey şaşıran Topal, beyefendinin evlenmek istediği Ayşe Hanım’ı ikna etmeye çalıştı. Ancak gelin hanımın istekleri nedeniyle görüşme esprili bir pazarlığa dönüştü.

Mehmet oğlum, ikna et benimle evlensin

Mehmet Topal, Ayşe Hanım’a "Ablacım, evlenmek için istediğin 12 burma bilezik biraz çok, yarısını ben hediye edeyim, sen de diğer isteklerini azalt, ortada buluşup bu işi tatlıya bağlayalım." dedi.

Diyalog nedeniyle salonda kahkahalar yükseldi. Mehmet Topal finali ise "Siz son kararınızı verin, nikah şahidiniz ben olacağım." sözleriyle yaptı.

Mehmet oğlum, ikna et benimle evlensin

AHMET BEY’E AZERİ GÜNEL’DEN SÜRPRİZ

Huzurevinin hanım sakinleri ile Selda Topal ilgilenirken, beyler Mehmet Topal’ı ablukaya aldı. Erkekler, Mehmet Topal’ı; Fenerbahçe’nin yeni transferleri, yeni sezonda şampiyonluk şansı ile Avrupa’da bu yıl ne yapacaklarına dair konularda soru yağmuruna tuttu.

Mehmet oğlum, ikna et benimle evlensin

Bu arada gecenin en keyifli ismi huzurevi sakinlerinden olan Ahmet Bey’di. Çok sevdiği Azeri sanatçı Günel’in ona sürpriz yapıp davete Bakü’den gelmesine çok sevinen Ahmet Bey büyük sevinç yaşadı. Birlikte şarkılar söyleyen ikiliye diğer misafirler de eşlik etti. Günel, "Onlar keyifli zaman geçirmek için beni istemişler ama ben onlardan daha çok keyif aldım, daha mutlu olamazdım, Topal Ailesi’ne bu güzel akşam için teşekkür ederim." dedi.

Mehmet oğlum, ikna et benimle evlensin

İADE-İ ZİYARET DAVETİ

Duygusal ve keyifli anlara sahne olan bayram yemeği sonunda huzurevi sakinleri, Topal çiftine bol bol dua ederken, "Sürekli siz bizi ağırlıyorsunuz, artık biz de sizi huzurevinde ağırlamak istiyoruz." diyerek, çifti yemeğe davet etti.


Bunları da Beğenebilirsiniz