KAYSERİ HABERLERİ

Mehmet Emin Özcan Kayseri Şeker’i Ziyaret Etti

IHA
21.10.2015 - 15:58Son Güncelleme :

MEHMET EMİN ÖZCAN

IHA

Türkiye’de Bankacılık sektörü denilince ilk akla gelen isimlerden ve halen Vakıf Bank Yönetim Kurulu Başkan vekili olarak görev yapmakta olan Mehmet Emin Özcan Kayseri Şeker’i ziyaret etti.
M. Emin Özcan Kayseri Şeker’in 4.5 yıl önceki durumu ile şu andaki geldiği nokta bakımından izlenen yol ve başarılı çalışmaları hakkında Kayseri Pancar Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’dan bilgi aldı.
Özcan; Kayseri Şeker de olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Kayseri Şeker emin ellerde. İnşallah bu kadroyla daha iyi daha güzel yerlere taşıyacaktır.
Başkan Akay ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Vakıfbank bizim ülkemizde özellikte vakıflarla ilgili bir kuruluş olması nedeniyle ayrı bir yeri olan ayrı bir özelliği olan büyük bir kuruluş. Dolayısıyla böyle büyük bir kuruluşla ortak bir iş yapmayı bizde arzu ediyoruz dedi.
Ziyarette Kayseri Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Özer, Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdürü Levent Benli ve Vakıfbank Orta Anadolu Bölge Müdürü Mustafa Kaya ve diğer yetkililer de hazır bulundular.
M. Emin Özcan
1960 yılında Şırnak-Beytüşşebap’ta doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat ve Maliye Bölümü’nden mezun oldu. Meslek hayatına, 01.01.1983 yılında Türkiye İş Bankası A.Ş.’de Müfettiş Yardımcısı olarak başlayan Özcan, daha sonra Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.’de yönetici olarak değişik sorumluluklar üstlendi.Mart 2003 - Nisan 2005 tarihleri arasında T. Halk Bankası A.Ş. Yönetim Kurulu Murahhas Üyeliği yaptı.
Aynı zamanda Institute of International Finance (IIF) nezdinde Banka temsilcisi, Demir-Halk Bank/ Hollanda, Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ve Halk Finansal Kiralama A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu.
Nisan 2005 - Mayıs 2010 tarihleri arasında T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı.
Ayrıca T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’nin muhtelif iştiraklerinde Yönetim Kurulu Başkanlığı ile Halk Bankası A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanvekili olarak görev yaptı.29.03.2013 tarihinde VakıfBank Yönetim Kurulu Üyesi olan Mehmet Emin Özcan, VakıfBank Yönetim Kurulu Başkanvekili olarak görev yapmaktadır.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Mehmet Emin Özcan Kayseri Şeker’i Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 21 Ekim 2015 tarihinde saat 15 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mehmet Emin Özcan Kayseri Şeker’i Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

02 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  05:47
 • Guneş
  07:31
 • Öğle
  12:38
 • İkindi
  15:09
 • Akşam
  17:25
 • Yatsı
  18:57
Sayfa Başı