ERZURUM HABERLERİ

Mehmet Emin Öz İHA’yı Ziyaret Etti

IHA
24.02.2015 - 12:05Son Güncelleme :

BİR SÜRE ÖNCE ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI’NDAN İSTİFA EDEREK 7 HAZİRAN’DA YAPILACAK GENEL SEÇİMLERDE ERZURUM’DAN AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINA BAŞVURAN MEHMET EMİN ÖZ, İHA ERZURUM BÖLGE MÜDÜRÜ AYHAN TÜRKEZ’İ ZİYARET ETTİ.

IHA

Bir süre önce Erzurum Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Daire Başkanlığı’ndan istifa ederek 7 Haziran’da yapılacak Genel Seçimlerde Erzurum’dan Ak Parti milletvekili aday adaylığına başvuran Mehmet Emin Öz, İHA Erzurum Bölge Müdürü Ayhan Türkez’i ziyaret etti.
Kamuoyunun ve sağduyunun sesi olması, şehre dair tüm haber ve gelişmeleri tarafsız ve fedakârca yapmasıyla basının şehrin en önemli STK’sı, adeta kamuoyunun vekili olduğuna işaret eden Mehmet Emin Öz, basını güçlü şehirlerin gelişmesinin daha hızlı ve doğru bir şekilde olduğunu vurguladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun “Yeni Türkiye” söylemini halkın ve bilhassa şehirleri yöneten ve temsil edenlerin çok çok iyi okuması ve anlaması gerektiğini, Yeni Türkiye hedefinin yepyeni vizyona sahip ve talip şehirlerden geçtiğini söyledi. Erzurum’un da kendi tarihini yeniden okuyarak, analitik yaklaşımlarla 2023 hedefine uygun yepyeni hedefler ve çalışmalar içine girmesi gerektiğinin, bu hedef ve çalışmalarda milletvekillerinin donanımı, vizyonu ve çalışkanlığının belirleyici olacağının altını çizdi.
İHA Bölge Müdürü Ayhan Türkez de siyasetin şehirlerin kalkınmasında en önemli dinamiklerin başında bulunduğunu, dolayısıyla siyasete giren herkesin çok donanımlı, çalışkan ve üretken olması gerektiğini ifade ederek Mehmet Emin Öz’e adaylık sürecinde başarılar diledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Mehmet Emin Öz İHA’yı Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2015 tarihinde saat 12 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Mehmet Emin Öz İHA’yı Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

ERZURUM NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  05:33
 • Guneş
  07:20
 • Öğle
  12:20
 • İkindi
  14:43
 • Akşam
  16:58
 • Yatsı
  18:33
Sayfa Başı