« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mehmet Demirkol'dan Terim ve Arda'ya cevap

Spor yazarı Mehmet Demirkol ile Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve yıldız oyuncu Arda Turan arasındaki polemik sürüyor.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Demirkol NTV Spor kanalında yayınlanan Spor Servisi programında Fatih Terim ile Arda Turan dün basın toplantısında söylediklerine cevap verdi.

"Barcelona medyası kolay deği, Mourinho'yu bile perişan ettiler" şeklinde Arda Turan'a cevap veren Demirkol, "Barcelona'ya giden oyuncuya "üretim hatası" diyorsanız bu Arda'ya hakaret değildir. Kendi sistemini eleştirmektir. Barcelona medyası da kolay değil. Arda bunu bilmeli. Hiçbir yerde medya kolay değildir" şeklinde konuştu.

Mehmet Demirkoldan Terim ve Ardaya cevap MEHMET DEMİRKOL'DAN FATİH TERİM'E YANIT"ÇOK ZENGİN DEĞİLİM, BUGÜN BIRAKIRIM"
Fatih Terim'in "Bırakın artık bu çapaları çupaları" sözlerine de cevap veren Demirkol, "Penaltıdan golü atana kadar kaleye şutumuz yok, ben bunun nesini beğeneyim. Bundan rahatsız olunmaz. Çok sıkıldıysanız bugün bırakırım, çok zengin olduğum için değil, başka bir şey yaparım ama bugün bırakırım. Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı aldığı kadronun orta sahası koas futbolu yaratan bir takımdı, ben de ondan beslenerek böyle bir şey söyledim. Futbolda terimler olmalı, terimler olmazsa nasıl konuşacağız. Futbol öyle anlatılmaz, böyle anlatılmaz. Çapa çupa, ne diyeyim peki. O mevkiye ne diyeyim, libero mu? Libero İtalyancada serbest adam demektir" dedi.


"TAMAM TERİM FUTBOLU DİYELİM"
Fatih Terim'in hemen her kritik maç öncesinde kendisine yüklendiğini ifade eden Demirkol, "Bir şeyin ismini koymadan nasıl tartışabiliriz, bugün bu polemiği yaptığım için çok üzgünüm. Ya bir insan bir şeye terimle ifade ettiği için bu kadar eleştirilir mi?" sorunu yöneltti.

Mehmet Demirkoldan Terim ve Ardaya cevap TERİM: SAÇMALAMAYA GEREK YOK


Bunları da Beğenebilirsiniz