GeriFutbol Mehmet Demirkol: Sneijder, Denizli'nin antrenman metodlarıyla dalga geçiyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  11
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mehmet Demirkol: Sneijder, Denizli'nin antrenman metodlarıyla dalga geçiyor

Mehmet Demirkol: Sneijder, Denizli'nin antrenman metodlarıyla dalga geçiyor

Galatasaray'da Mustafa Denizli'nin istifası gündemdeyken Mehmet Demirkol'dan sarı-kırmızılı kulüpte yaşanan zorlu sürece dair bir iddia geldi...

Yorumcu Mehmet Demirkol, Mustafa Denizli ve Wesley Sneijder hakkında çok önemli bir iddiada bulundu. NTV Spor'daki Spor Servisi programında konuşan Demirkol, şunları söyledi:

"Hoca formsuzmuş belli ki. Bu formsuzluk şunlardan kaynaklanıyor olabilir; herkes kendi yaptığı işin aslı ile değil bir sürü saçma sapan yan etkenle boğuşmak zorunda kalırsan işine odaklanamazsın. Hocanın kulağına sürekli şu gidiyor; 'Sen gelmeden önce Sneijder yönetimle yabancı hoca pazarlığı yaptı. Yabancı hoca gelecekti, kamuoyu baskısı yüzünden son anda sen geldin.'

Oyunculardan birine yönetim soruyor; 'Kimi getirelim?' O da diyor ki, "Türk hoca getirme, eğer öyle yaparsan yerli oyuncular hemen onu kafakola alıyor.  
Daha ötesine geçiyorum; Sneijder, Mustafa hocanın antrenman metodlarıyla dalga geçiyor. Bunu yönetime de söylüyor. Baya aşağılayarak söylüyor hem de. Yönetimin yanıtını bilmiyorum. Sneijder'in büyük kredisi var. O yüzden bunları söyleyebiliyor. Bunlarla hocalık yapmak zor ve bu durumla ilgili yönetimden bir açıklama bekliyorum. Mustafa Denizli'ye sorulmadan altyapı hocası değiştiriliyor. Şimdi o hocanın takımın başına gelme ihtimali var." 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle