« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mehmet Demirkol: Hamza Hamzaoğlu tıpkı İsmail Kartal gibi destek almalı

Galatasaray'ın Trabzonspor'u yendiği maçın ardından Hamza Hamzaoğlu'nun yapmış olduğu basın toplantısını NTV Spor'da yayınlanan "Spor Servisi" programında değerlendiren Mehmet Demirkol, çarpıcı ifadeler kullandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Geçen sezon Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal için söylediği "Basın toplantıları için destek almalı" sözünü Hamzaoğlu için de tekrarlayan Demirkol, sarı kırmızılı takımın teknik direktörünün Trabzonspor'a farklı yenilmiş olmaları halinde geride kalan hafta sonu görevinin biteceğini iddia etti. İşte Hamzaoğlu'nun sözleri....

Mehmet Demirkol: Hamza Hamzaoğlu tıpkı İsmail Kartal gibi destek almalı
HAMZAOĞLU'NA İSMAİL KARTAL TAVSİYESİ
Hamza Hamzaoğlu'nun basın toplantısında söyledikleri, medya eleştirisi mi, yoksa yönetim eleştirisi mi anlayamadım. Bunu geçen sene İsmail Kartal için söylemiştim, Hamza Hamzaoğlu'nun basın toplantıları için destek alması gerekiyor. Yoksa bir 3 kupa daha alsa eleştiriler devam eder.

Mehmet Demirkol: Hamza Hamzaoğlu tıpkı İsmail Kartal gibi destek almalı
PRANDELLI'YE ÇOK BÜYÜK AYIP MI ETTİK?
Hamza Hoca'nın basit bir soru sorup cevabını kendisinin bulacağını düşünüyorum. Hamza Hoca neden geldi? Prandelli'yi hepimiz doğradık ve gitti. Prandelli'ye çok büyük bir ayıp mı ettik? 1 puan gerideydi liderden. Fatih Hoca gitti, 19 şampiyonluğun 6 şampiyonluğunu kazanmış teknik direktör gitti.

Mehmet Demirkol: Hamza Hamzaoğlu tıpkı İsmail Kartal gibi destek almalı HAMZAOĞLU: BEN KÖTÜ HOCAYIM, ŞANSA KAZANDIK ŞANSA...

TRABZONSPOR'A FARKLI YENİLSELERDİ, GİDEBİLİRDİ!
'Hamza Hoca gitsin' demiyorum ama bu işin fıtratında var. Trabzonspor'a Galatasaray farklı yenilseydi, Hamza Hoca gidebilirdi. Galatasaray yönetiminde de bu düşünce var yani, neden saklayalım. Allah'ın bildiğini kuldan mı saklayalım.

Mehmet Demirkol: Hamza Hamzaoğlu tıpkı İsmail Kartal gibi destek almalı HEM GALATASARAY HEM MİLLİ TAKIM YANDI!

HAMZA HOCA MAÇIN YORUMCUSU OLSAYDI...
Hamza Hamzaoğlu'nun Atletico Madrid maçının ardından eleştirilme nedeni kurduğu kadro. Ligin en formda stoperini al orta sahaya koy, bu hatayı yaptığında herkes konuşur. Hamza Hoca maçın yorumcusu olsaydı o da konuşurdu. (sporx)


Bunları da Beğenebilirsiniz