Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Mehmet Demirkol: Galatasaray hoca baktı

Mehmet Demirkol, NTV Spor'daki Spor Servisi programında Galatasaray'ın şampiyonluk sonrasında Hamza Hamzaoğlu'nun yerine teknik direktör baktığını iddia etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Mehmet Demirkol’un değerlendirmeleri şöyle:

“Hamza Hamzaoğlu’nun Atletico Madrid maçında yaptığı hata o kadar kötü bir hata ki bir daha yapılmaz. O kadar kötü oynadı ki bir daha yapılmaz. Bundan daha kötüsünü yapmak mümkün değil.”
Mehmet Demirkol: Galatasaray hoca baktı
"PİYASA ARAŞTIRMASI YAPTILAR"
Daha önce Hamza Hamzaoğlu’nun yerine hoca bakıldı. Hamza hoca istifa etmedi. Geçen sezonun sonunda Şampiyonluk sonrasında Hamza hocanın yerine hoca baktılar. Girişim yapmamış olabilirler ama piyasa araştırması yaptılar. Trabzon maçında istenilen bir sonuç alınmazsa Hamza hoca durmaz. Grubun aritmetiğini yapayım sana. Astana’dan 6 puan alacaksın. Benfica’dan da 4 ya da averajlı 3 puan alacaksın.”

Mehmet Demirkol: Galatasaray hoca baktı 'ORTADA KALMIŞ GİBİYİM' DEDİ VE GİTTİ


"GROSSKREUTZ'UN BELGESİ BİLEREK BOŞ GÖNDERİLMİŞ"
FIFA’nın Grosskreutz transferine izin vermeyişi eğer hikaye bize anlatıldığı gibiyse FIFA’nın hatası Galatasaray’ınki kadar büyük. Burada benim aklıma başka şeyler geliyor. Bu yanlışlıkla boş gönderilmedi. Yetişmeyeceği için bilerek boş gönderildi. FIFA iyi niyet yok diye izin vermemiş.

Mehmet Demirkol: Galatasaray hoca baktı 5. HAFTA MAÇLARININ HAKEMLERİ AÇIKLANDI


Bunları da Beğenebilirsiniz